Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Malbork

Szukasz sprzętu medycznego, dzięki któremu zapewnisz bliskiej Ci osobie komfort i odpowiednią opiekę w okresie rekonwalescencji? A może jesteś w trakcie rehabilitacji i chciałbyś wykonywać ćwiczenia w zaciszu własnego domu? W MediStuff znajdziesz bogaty wybór urządzeń i elementów wyposażenia, w tym między innymi materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu czy chodzik rehabilitacyjny, dzięki którym zagwarantujesz Pacjentowi właściwe warunki podczas powrotu do zdrowia i odzyskiwania sprawności. Nasi klienci mogą liczyć na brak kaucji oraz pomoc w transporcie wybranego sprzętu.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, nie tylko umożliwiamy odbiór osobisty wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w naszym oddziale w Gdańsku, ale także oferujemy jego transport pod wskazany adres. Dowóz na terenie Malborka i pobliskich miejscowości, w tym między innymi Kałdowa, Kamienic, Grobelna, Wielbarku czy Stóg, kosztuje jedynie 2 zł za kilometr. Ponadto zapewniamy transport do innych miast i wsi w powiecie malborskim oraz całym województwie pomorskim. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz wysokiej jakości koncentrator tlenowy, umożliwiający ciągłe dostarczanie Pacjentowi powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. Urządzenie posiada miernik przepływu, kaniulę nosową, stabilne kółka i sygnalizator pracy, dzięki którym korzystanie z niego nie sprawia żadnego problemu. Osobom obłożnie chorym możemy zapewnić podnośnik Pacjenta oraz ssak medyczny. Zalecamy także wyposażenie pokoju w stolik przyłóżkowy, pozwalający na przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów w zasięgu ręki.

Nasza oferta obejmuje również wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, który możesz wypożyczyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Wśród przygotowanych propozycji czeka na Ciebie specjalistyczna szyna CPM dedykowana biernym ćwiczeniom kończyn po urazach i operacjach. Oprócz niej zapewniamy wygodne łóżko rehabilitacyjne i chodzik rehabilitacyjny, pozwalające na trenowanie mięśni pod okiem fizjoterapeuty i stopniowe odzyskiwanie sprawności. W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff nie zabrakło także balkoniku, wózka ortopedycznego i wózka specjalistycznego.

Osoby, które mają ograniczone możliwości poruszania się i powinny stale leżeć, zachęcamy do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego, dzięki któremu zminimalizujesz ryzyko wystąpienia odleżyn. To także znakomity sposób na zagwarantowanie wygody w tak trudnym dla chorego i pełnym bólu okresie. Równie ważne jest zapewnienie Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu podczas samodzielnego korzystania z pomieszczeń sanitarnych. W tym celu warto wyposażyć łazienkę w krzesło toaletowe stacjonarne lub jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach.

Proponowane produkty