Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Miastko

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym 24 godziny na dobę czekają na Ciebie profesjonalne elementy wyposażenia dedykowane osobom chorym i rekonwalescentom. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ssak medyczny, wózek specjalistyczny czy materac przeciwodleżynowy rurowy, które możesz wypożyczyć bez konieczności wpłacania kaucji. Nasz zespół proponuje nie tylko dowóz na terenie województwa pomorskiego, ale także pomoc we wniesieniu sprzętu do domu oraz jego montaż.

W MediStuff oferujemy Ci także dogodne i szybkie dostarczenie wybranego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres. Mieszkańcy Miastka i okolic, np. Łodzierza, Wołczy Małej, Wołczy Wielkiej czy Węgorzynka, mogą liczyć na przystępną stawkę, wynoszącą jedyne 2 zł za każdy kilometr. Koszt dostawy do innych miejscowości w powiecie bytowskim lub na terenie całego województwa pomorskiego jest obliczany indywidualnie z Gdańska. W celu poznania szczegółowej wyceny serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do odwiedzin w punkcie w Gdańsku, w którym możesz osobiście odebrać drobny sprzęt.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości propozycje dedykowane osobom obłożnie chorym. Dostępny materac przeciwodleżynowy rurowy gwarantuje nie tylko komfort i możliwość wygodnego ułożenia się do snu, ale także zapobiega powstawaniu odleżyn. Możemy również zapewnić podnośnik pacjenta, ułatwiający wstawanie z łóżka. Niezbędnym wyposażeniem pokoju chorego jest także stolik przyłóżkowy, na którym może przechowywać niezbędne przedmioty i mieć je zawsze pod ręką, oraz koncentrator tlenu stale dostarczający powietrze o zwiększonej zawartości tlenu.

Jeśli Pacjent może wstawać z łóżka, niezbędne jest odpowiednie wyposażenie łazienki oraz domu lub mieszkania. W MediStuff możesz wypożyczyć krzesło toaletowe stacjonarne, dzięki któremu chora osoba będzie mogła samodzielnie i w pełnym komforcie korzystać z łazienki. W naszej wypożyczalni znajdziesz również jego mobilną alternatywę, czyli krzesło toaletowe na kółkach. Pacjentom z problemami z poruszaniem się możemy zapewnić balkonik lub wózek ortopedyczny – wybór sprzętu jest uzależniony od rodzaju problemów ze zdrowiem. Oferujemy również wynajem wózka specjalistycznego.

Osobom, które powoli stawiają pierwsze kroki i wracają do zdrowia, polecamy łóżko rehabilitacyjne, na którym mogą wykonywać regularne ćwiczenia zalecone przez fizjoterapeutę. W asortymencie posiadamy również wysokiej jakości chodzik rehabilitacyjny, ułatwiający trenowanie i przywracanie na nowo sprawności nogom. Najbardziej wymagającym Pacjentom możemy zaproponować szynę CPM, która służy do wykonywania biernych ćwiczeń angażujących kończyny górne i dolne. Ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym dostępnym w naszej wypożyczalni zapewnisz choremu wszystko, czego tylko mógłby potrzebować.

Proponowane produkty