Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Nowy Dwór Gdański

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach i bliskich im osobach, które mają utrudniony dostęp do profesjonalnego i wysokiej jakości wyposażenia. Specjalistyczne propozycje, wśród których znalazły się między innymi krzesło toaletowe na kółkach, koncentrator tlenu czy materac przeciwodleżynowy rurowy, gwarantują komfort w trakcie trwania choroby i okresu rekonwalescencji. Specjalnie z myślą o naszych klientach zapewniamy dowóz sprzętu, wniesienie go do domu i montaż. Za jego wypożyczenie nie pobieramy kaucji.

W MediStuff oferujemy dowóz wybranego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie Nowego Dworu Gdańskiego i pobliskich miejscowości, takich jak Cyganka, Starocin, Orłowo, Rychnowo Żóławskie, Kmiecin czy Żelichowo. Stawka za dostarczenie zamówienia z Gdańska pod wskazany adres wynosi 2 zł za każdy kilometr. W przypadku chęci zlecenia dostawy do innego miasta bądź wsi w powiecie nowodworskim lub innej jednostce administracyjnej województwa pomorskiego serdecznie zachęcamy do kontaktu. W trakcie przyjmowania zamówienia zostanie dokonana indywidualna wycena dowozu. Niewielki sprzęt możesz również odebrać w lokalnym oddziale naszej wypożyczalni w Gdańsku.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W naszej bogatej ofercie znajdziesz wszystko, czego tylko mógłby potrzebować Pacjent w trakcie rekonwalescencji. Przede wszystkim warto zadbać o wygodę i komfort leżenia, w szczególności w przypadku osób obłożnie chorych i w poważnym stanie. Niezbędny jest materac przeciwodleżynowy rurowy, dzięki któremu zminimalizujesz ryzyko powstawania odleżyn, oraz podnośnik Pacjenta, ułatwiający wstawanie. Doskonałym pomysłem jest także wyposażenie pomieszczenia w stolik przyłóżkowy. Możesz również zdecydować się na wypożyczenie specjalistycznego ssaka medycznego, usuwającego nadmiar wydzielin.

W MediStuff znajdziesz również elementy wyposażenia, dzięki którym zagwarantujesz Pacjentowi komfort i umożliwisz samodzielne wykonywanie codziennych czynności. Dostępne krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach pozwalają na bezproblemowe i wygodne korzystanie z pomieszczeń sanitarnych, podczas gdy balkonik, wózek ortopedyczny lub wózek specjalistyczny sprawiają, że poruszanie się po mieszkaniu i poza nim nie sprawia osobie chorej najmniejszego problemu. Naszym klientom umożliwiamy także wypożyczenie koncentratora tlenu.

Nie zapomnieliśmy także o potrzebach Pacjentów w okresie rehabilitacji, która jest niezbędna, aby ich sprawność uległa znacznej poprawie. Takim osobom jesteśmy w stanie zapewnić łóżko rehabilitacyjne do ćwiczeń z fizjoterapeutą, chodzik rehabilitacyjny pozwalający na stawianie pierwszych kroków po urazach i operacjach kończyn górnych oraz szynę CPM, która jest specjalistycznym urządzeniem do biernych treningów rąk i nóg bez nadmiernego obciążania stawów i kontuzjowanej części ciała. Na życzenie klientów nasz zespół udziela także bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Proponowane produkty