Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Pelplin

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby zapewnić bliskiej Ci osobie komfort w trakcie choroby. W naszej bogatej ofercie czekają na Ciebie między innymi takie elementy wyposażenia jak ssak medyczny, krzesło toaletowe na kółkach czy materac przeciwodleżynowy rurowy dostępne 24 godziny na dobę. Nasz zespół nie tylko umożliwia wypożyczenie wysokiej jakości sprzętu, ale także na życzenie klientów zapewnia jego dowóz oraz pomaga we wniesieniu i montażu.

Choć nasz oddział jest zlokalizowany na terenie Gdańska, to umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z opcji dowozu wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do jednej z miejscowości na terenie powiatu tczewskiego i całego województwa. W przypadku transportu zamówienia do Pelplina i pobliskich miejscowości, w tym Dębiny, Woli, Ornasowa, Rożentalu, Janiszewka czy Pelplina-Wybudowanie, opłata za dowóz z Gdańska wynosi 2 zł za każdy kilometr. Osoby chcące wypożyczyć sprzęt na terenie innych miast zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Indywidualna wycena zostanie określona w trakcie składania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie MediStuff czekają na Ciebie przede wszystkim sprzęty, dzięki którym zapewnisz chorym choć odrobinę samodzielności w tym trudnym dla nich okresie. Jest to przede wszystkim sterowany pilotem podnośnik Pacjenta, ułatwiający wstawanie z łóżka i gwarantujący stabilizację, czy też krzesło toaletowe stacjonarne lub na kółkach, dzięki którym samodzielne korzystanie z łazienki nie sprawia żadnego problemu. Nie zapomnieliśmy także o swobodnym przemieszczaniu się – osobom z problemami z poruszaniem się polecamy balkonik, wózek specjalistyczny lub wózek ortopedyczny.

Dla Pacjentów w okresie rekonwalescencji przygotowaliśmy profesjonalne sprzęty rehabilitacyjne, pozwalające na poprawę lub stopniowe odzyskiwanie sprawności w zaciszu własnego domu. Jednym z nich jest wysokiej jakości szyna CPM dedykowa biernym ćwiczeniom kończyn górnych i dolnych. W ofercie naszej wypożyczalni czeka na Ciebie również wygodne łóżko rehabilitacyjne do pracy ze specjalistą oraz chodzik rehabilitacyjny. Co więcej, na życzenie klientów nasz zespół udziela bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Zadbanie o samodzielność Pacjentów i profesjonalne sprzęty do rehabilitacji to jednak nie wszystko. Warto także odpowiednio wyposażyć pokój chorego, aby zagwarantować mu maksymalny komfort. Jednym z niezbędnych dodatków jest materac przeciwodleżynowy rurowy, gwarantujący nie tylko wygodę leżenia, ale także zapobiegający powstawaniu bolesnych i powodujących dyskomfort odleżyn. Znakomicie sprawdzi się także stolik przyłóżkowy, na którym możesz trzymać potrzebny koncentrator tlenu i inne niezbędne rzeczy, np. przyjmowane leki.

Proponowane produkty