Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Prabuty

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz dziesiątki propozycji najwyższej jakości, dzięki którym zagwarantujesz bliskiej Ci osobie komfort i bezpieczeństwo w trakcie okresu choroby i rekonwalescencji. Nasza oferta obejmuje między innymi podnośnik Pacjenta, ssak medyczny czy nawet wózek specjalistyczny, z których pomocą możesz zapewnić mu odrobinę samodzielności i zwiększyć jego wygodę. Dostępne sprzęty dowozimy na terenie województwa pomorskiego, a na życzenie klienta dodatkowo wnosimy je i montujemy w domu lub mieszkaniu.

Możliwość dowozu sprzętu medycznego i rehabilitacji jest doskonałą propozycją dla osób, które mieszkają w mniejszych miasteczkach lub wsiach bez dostępu do wypożyczalni odpowiedniego wyposażenia. W przypadku Prabut i okolicznych miejscowości, w tym Halinowa, Stańkowa, Gąsek, Kleczewa i Julianowa, opłata za dostarczenie pod wskazany adres wynosi 1,50 zł za każdy kilometr z Gdańska. Stawka za dowóz do innych lokalizacji na terenie powiatu kwidzyńskiego i województwa pomorskiego jest obliczana indywidualnie w trakcie przyjmowania zamówienia. Drobny sprzęt można również odebrać osobiście w naszym oddziale lokalnym mieszczącym się w Gdańsku.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni znajdziesz sprzęt medyczny, dzięki któremu pomożesz choremu w powrocie do zdrowia i zagwarantujesz mu komfort. Jedną z naszych propozycji jest materac przeciwodleżynowy rurowy, będący niezbędne w przypadku Pacjentów obłożnie chorych, którzy mają ograniczone możliwości wstawania z łóżka. To właśnie dzięki niemu zagwarantujesz mu wygodę oraz pomożesz zminimalizować ryzyko wystąpienia powodujących ból i dyskomfort odleżyn. Wśród dostępnych sprzętów znajduje się również koncentrator medyczny, który zapewnia Pacjentom nieprzerwaną dostawę powietrza, oraz ssak medyczny.

Pacjentom z problemami z poruszaniem się jesteśmy w stanie zapewnić zapewniający stabilizację balkonik lub wózek ortopedyczny, który znacząco ułatwia przemieszczanie się nie tylko w mieszkaniu, ale także poza nim. Konieczne może okazać się wyposażenie domu w dostępny w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego podnośnik Pacjenta z pilotem sterującym. Z jego pomocą zagwarantujesz mu stabilizację oraz bezpieczeństwo. Nie zapomnij o komforcie korzystania z pomieszczeń sanitarnych i wyposaż je w krzesło toaletowe stacjonarne lub na kółkach.

W MediStuff nie zapomnieliśmy także o odpowiednich sprzętach do rehabilitacji. W końcu to systematyczne i właściwie dobrane ćwiczenia umożliwiają Pacjentowi powrót do zdrowia po urazie lub operacji. W tym okresie niezbędne może okazać się łóżko rehabilitacyjne lub chodzik rehabilitacyjny, pozwalające na trenowanie kończyn. W naszej ofercie znajdziesz również szynę CPM dedykowaną biernym ćwiczeniom bez obciążania kontuzjowanej części ciała. Aby zapewnić chorej osobie maksymalny komfort, wyposaż jej pokój w stolik przyłóżkowy, dzięki któremu będzie mieć wszystkie niezbędne rzeczy w zasięgu ręki.

Proponowane produkty