Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Pruszcz Gdański

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy do tej pory mogli mieć problem z wynajęciem profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia niezbędnych w okresie rekonwalescencji. Na naszej stronie znajdziesz dziesiątki propozycji, wśród których nie zabrakło krzesła toaletowego stacjonarnego, koncentratora tlenu czy nawet chodzika rehabilitacyjnego. Na Twoje życzenie możemy dostarczyć wybrany sprzęt pod wskazany adres, pomóc w jego wniesieniu i montażu. Co więcej, naszym klientom udzielamy bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Klienci mieszkający na terenie Pruszcza Gdańskiego i okolicznych miejscowości, takich jak Juszkowo, Straszyn, Radunica, Rokitnica, Rotmanka czy Cieplewo, mogą skorzystać z możliwości transportu wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres. Opłata za dowóz wynosi 2 zł za każdy kilometr. Odległość jest liczona od naszego oddziału lokalnego w Gdańsku. Zapewniamy także transport w obrębie powiatu gdańskiego oraz całego województwa pomorskiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – w trakcie przyjmowania zamówienia przedstawimy dokładną wycenę dostarczenia sprzętu pod wskazany adres.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff czekają na Ciebie wysokiej jakości urządzenia i elementy wyposażenia dedykowane osobom obłożnie chorym lub w okresie terapii rehabilitacyjnej. Takim Pacjentom możemy zapewnić przede wszystkim materac przeciwodleżynowy rurowy, który gwarantuje wygodę w okresie rekonwalescencji i zapobiega powstawaniu bolesnych podrażnień. W naszym asortymencie znajdziesz także podnośnik Pacjenta, ułatwiający wstawanie z łóżka, oraz koncentrator tlenu i ssak medyczny.

Pacjentom, którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem, polecamy wózek ortopedyczny lub wózek specjalistyczny, dzięki którym zyskają zyskają odrobinę niezależności i będą mogli przemieszczać się po domu i poza nim bez pomocy bliskich. Z kolei osobom potrzebującym stabilizacji podczas spacerów polecamy balkonik, a chorym stawiającym pierwsze kroki po urazie lub operacji profesjonalny chodzik rehabilitacyjny. Zachęcamy również do wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego i szyny CPM dedykowanych ćwiczeniom kończyn górnych i dolnych pod okiem fizjoterapeuty.

Równie ważne, co odpowiedni sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, jest właściwe wyposażenie pokoju Pacjenta oraz pozostałych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Przede wszystkim warto zadbać o to, aby w łazience znalazło się krzesło toaletowe na kółkach, dzięki któremu chory będzie mógł samodzielnie z niej korzystać. W przypadku Pacjentów obłożnie chorych, którzy mają ograniczone możliwości wstawania, zachęcamy do wypożyczenia stolika przyłóżkowego – małego, jednak niezwykle pomocnego mebla, pozwalającego na przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy w zasięgu ręki.

Proponowane produkty