Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Puck

Szukasz sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego, dzięki któremu dojdziesz szybciej do zdrowia i zapewnisz sobie komfort w tak trudnym dla Ciebie okresie? Trafiłeś pod właściwy adres. W wypożyczalni MediStuff znajdziesz między innymi krzesło toaletowe na kółkach, podnośnik Pacjenta czy nawet koncentrator tlenu w atrakcyjnej cenie i bez konieczności wpłacania kaucji. Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Na życzenie klientów oferujemy transport sprzętu, wniesienie go oraz montaż w mieszkaniu. Zachęcamy także do skorzystania z bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Osoby, które nie mają możliwości odbioru osobistego drobnego sprzętu w oddziale w Gdańsku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości dowozu dowolnego zamówienia. Stawka 2 zł za każdy kilometr liczona z Gdańska obejmuje transport do Pucka i okolic, w tym także Celbówka, Błądzikowa, Połczyna i Żelistrzewa. W przypadku innych miejscowości w powiecie puckim oraz pozostałych jednostek administracyjnych w województwie pomorskim koszty dostawy są obliczane indywidualne w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz wszystko, czego tylko chora osoba mogłaby potrzebować w tak trudnym i wymagającym okresie. Naszym klientom polecamy przede wszystkim materac przeciwodleżynowy rurowy. To właśnie dzięki niemu zapewnisz Pacjentowi wygodę oraz zminimalizujesz ryzyko wystąpienia bolesnych odleżyn, które mogą pojawić się po zbyt długim okresie bez ruchu. Niezbędny może okazać się również stolik przyłóżkowy, pozwalający na przechowywanie i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, np. leków czy wody.

W ofercie MediStuff znajdziesz również profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, mający na celu wspomóc chorego w okresie powrotu do zdrowia. Chodzik rehabilitacyjny czy łóżko rehabilitacyjne powstały specjalnie z myślą o regularnych ćwiczeniach kończyn dolnych lub górnych po operacji czy urazie. Jeśli chciałbyś wykonywać ich bierny trening w zaciszu własnego domu, wypożycz u nas szynę CPM. Pacjenci, którzy mają problemy z poruszaniem się, mogą być zainteresowani wysokiej jakości wózkiem specjalistycznym lub ortopedycznym oraz balkonikiem. Naszym klientom udostępniamy również podnośnik.

Zadbanie o odpowiednią opiekę i rehabilitację to jednak nie wszystko. Bardzo często konieczność polegania na innych osobach powoduje u Pacjentów wstyd, a czasami i niechęć do walki o własne zdrowie. Właśnie dlatego warto wyposażyć jego łazienkę w krzesło toaletowe stacjonarne, dzięki któremu będzie mógł samodzielnie i bezpiecznie korzystać z pomieszczeń sanitarnych. W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego znajdziesz również ssak medyczny do odprowadzania nadmiaru wydzielin, dzięki któremu zapewnisz choremu komfort.

Proponowane produkty