Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Reda

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś wypożyczyć sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny w szybkim czasie i bez konieczności wpłacania kaucji? Trafiłeś pod właściwy adres! W MediStuff czekają na Ciebie dziesiątki propozycji, w tym chodzik rehabilitacyjny, koncentrator tlenu czy materac przeciwodleżynowy rurowy, dzięki którym poprawisz jakość życia Pacjenta oraz zagwarantujesz mu komfort i właściwą opiekę. Co więcej, zapewniamy także dowóz, wniesienie i montaż wybranych sprzętów w domu chorego, a na życzenie klientów udzielamy bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

W MediStuff oferujemy transport na terenie nie tylko powiatu wejherowskiego, ale także całego województwa pomorskiego. Mieszkańcy Redy i okolic, w tym między innymi Kępina, Kazimierza, Rumii, Wejherowa, Gdyni czy Rewy, mogą liczyć na przystępną cenę dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres, wynoszącą jedynie 2zł za każdy kilometr. Odległość jest liczona od naszego oddziału lokalnego w Gdańsku. W przypadku pozostałych miast i wsi wycena jest dokonywana w trakcie składania zamówienia. Osoby zainteresowane dowozem do innych jednostek administracyjnych serdecznie zachęcamy do kontaktu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Odpowiedni sprzęt medyczny potrafi znacząco poprawić komfort Pacjentów w tak trudnym dla nich okresie. Właśnie dlatego należy zadbać przede wszystkim o właściwy materac przeciwodleżynowy rurowy, dzięki któremu osoby obłożnie chore unikną bolących podrażnień. W przypadku problemów ze wstawaniem z łóżka możemy zapewnić wysokiej jakości podnośnik Pacjenta. W naszej ofercie nie zabrakło także ssaka medycznego, pozwalającego na bezproblemowe odprowadzenie nadmiaru wydzielin. Jeśli chory ma problemy z poruszaniem się, warto wypożyczyć także wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny lub balkonik.

Oprócz sprzętu medycznego w naszej wypożyczalni czekają na Ciebie propozycje dedykowane rehabilitacji Pacjentów, dzięki którym mogą dochodzić do zdrowia w zaciszu własnego domu. Dostępne łóżko rehabilitacyjne pozwoli na bezproblemowe wykonywanie ćwiczeń zaleconych przez profesjonalnego fizjoterapeutę, podczas gdy szyna CPM umożliwi bierne treningi kończyn dolnych. Sprzęt posiada elektroniczny pilot oraz wygodne podkładki pod nogi, dzięki którym odzyskanie lub poprawa sprawności fizycznej po urazie lub operacji nie sprawia żadnego problemu.

Jeśli Pacjent w okresie rekonwalescencji przebywa w domu, warto wyposażyć pomieszczenia w odpowiednie sprzęty, które ułatwią mu codziennie funkcjonowanie. Wypożyczenie krzesła toaletowego na kółkach lub krzesła toaletowego stacjonarnego umożliwia bezpieczne i samodzielnie korzystanie z łazienki, podczas gdy stolik przyłóżkowy zapewnia łatwy dostęp do najpotrzebniejszych leków czy wody. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego posiada także w swojej ofercie chodzik i balkonik rehabilitacyjny, gwarantujący komfortowe i co najważniejsze – bezpieczne poruszanie się po urazach i operacjach kończyn dolnych.

Proponowane produkty