yandex icon

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Reda

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś wypożyczyć sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny w szybkim czasie i bez konieczności wpłacania kaucji? Trafiłeś pod właściwy adres! W MediStuff czekają na Ciebie dziesiątki propozycji, w tym chodzik rehabilitacyjny, koncentrator tlenu czy materac przeciwodleżynowy rurowy, dzięki którym poprawisz jakość życia Pacjenta oraz zagwarantujesz mu komfort i właściwą opiekę. Co więcej, zapewniamy także dowóz, wniesienie i montaż wybranych sprzętów w domu chorego, a na życzenie klientów udzielamy bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

W MediStuff oferujemy transport na terenie nie tylko powiatu wejherowskiego, ale także całego województwa pomorskiego. Mieszkańcy Redy i okolic, w tym między innymi Kępina, Kazimierza, Rumii, Wejherowa, Gdyni czy Rewy, mogą liczyć na przystępną cenę dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres, wynoszącą jedynie 1,50 za każdy kilometr. Odległość jest liczona od naszego oddziału lokalnego w Gdańsku. W przypadku pozostałych miast i wsi wycena jest dokonywana w trakcie składania zamówienia. Osoby zainteresowane dowozem do innych jednostek administracyjnych serdecznie zachęcamy do kontaktu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Odpowiedni sprzęt medyczny potrafi znacząco poprawić komfort Pacjentów w tak trudnym dla nich okresie. Właśnie dlatego należy zadbać przede wszystkim o właściwy materac przeciwodleżynowy rurowy, dzięki któremu osoby obłożnie chore unikną bolących podrażnień. W przypadku problemów ze wstawaniem z łóżka możemy zapewnić wysokiej jakości podnośnik Pacjenta. W naszej ofercie nie zabrakło także ssaka medycznego, pozwalającego na bezproblemowe odprowadzenie nadmiaru wydzielin. Jeśli chory ma problemy z poruszaniem się, warto wypożyczyć także wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny lub balkonik.

Oprócz sprzętu medycznego w naszej wypożyczalni czekają na Ciebie propozycje dedykowane rehabilitacji Pacjentów, dzięki którym mogą dochodzić do zdrowia w zaciszu własnego domu. Dostępne łóżko rehabilitacyjne pozwoli na bezproblemowe wykonywanie ćwiczeń zaleconych przez profesjonalnego fizjoterapeutę, podczas gdy szyna CPM umożliwi bierne treningi kończyn górnych i dolnych. Sprzęt posiada elektroniczny pilot oraz wygodne podkładki pod nogi, dzięki którym odzyskanie lub poprawa sprawności fizycznej po urazie lub operacji nie sprawia żadnego problemu.

Jeśli Pacjent w okresie rekonwalescencji przebywa w domu, warto wyposażyć pomieszczenia w odpowiednie sprzęty, które ułatwią mu codziennie funkcjonowanie. Wypożyczenie krzesła toaletowego na kółkach lub krzesła toaletowego stacjonarnego umożliwia bezpieczne i samodzielnie korzystanie z łazienki, podczas gdy stolik przyłóżkowy zapewnia łatwy dostęp do najpotrzebniejszych leków czy wody. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego posiada także w swojej ofercie chodzik rehabilitacyjny, gwarantujący komfortowe i co najważniejsze – bezpieczne poruszanie się po urazach i operacjach kończyn dolnych.

Proponowane produkty