Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Rumia

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz dziesiątki wysokiej jakości propozycji, wśród których nie zabrakło szyny CPM, wózka ortopedycznego czy łóżka rehabilitacyjnego, dzięki którym zagwarantujesz Pacjentowi odpowiednie i komfortowe warunki w okresie rekonwalescencji. Naszym klientom zapewniamy brak kaucji, transport wybranego sprzętu pod wskazany adres oraz pomoc w jego wniesieniu i montażu. Co więcej, udzielamy także bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty!

W MediStuff dostarczamy wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny z Gdańska do Pacjenta na terenie powiatu wejherowskiego oraz całego województwa pomorskiego. Klientom z Rumii i okolic, w tym Redy, Gniewowa, Zbychowa, Kazimierza czy Łężyc, oferujemy transport w atrakcyjnej cenie, wynoszącej jedynie 2 zł za kilometr. Dokładna wycena kosztów dowozu jest dokonywana w trakcie przyjmowania zamówienia. Zapraszamy również do osobistego odbioru drobnych zamówień nie będących łóżkiem rehabilitacyjnym w punkcie lokalnym mieszczącym się w Gdańsku.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Jednym z najważniejszych etapów dochodzenia do zdrowia jest odpowiednia rehabilitacja, w szczególności w przypadku Pacjentów po urazach i operacjach kończyn górnych i dolnych. To właśnie z myślą o nich w naszej wypożyczalni znalazło się łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, chodzik rehabilitacyjny z funkcjonalnymi hamulcami ręcznymi, stabilnymi rączkami wygodnym siedziskiem oraz szyna CPM. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, a jego sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Chorym, którzy powinni ograniczyć chodzenie, polecamy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny lub balkonik.

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz także wszelkie niezbędne urządzenia i elementy wyposażenia, mające na celu podniesienie komfortu Pacjenta. Wśród nich znalazł się materac przeciwodleżynowy rurowy, który zapewnia wygodę w okresie rekonwalescencji i minimalizuje prawdopodobieństwo powstawania bolesnych odleżyn. Osobom chorym możemy również zapewnić profesjonalny koncentrator tlenu, pozwalający na ciągłą dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości, oraz ssak medyczny, dzięki któremu bez problemu usuniesz nadmiar wydzielin.

Oprócz wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego wypożyczamy również podnośniki Pacjenta, charakteryzujące się stabilną konstrukcją i możliwością sterowania pilotem. Co więcej, w ofercie MediStuff znajdziesz stolik przyłóżkowy, dzięki któremu chory może mieć najpotrzebniejsze rzeczy zawsze przy sobie. Zachęcamy także do wynajęcia krzesła toaletowego stacjonarnego lub jego mobilnego odpowiednika, czyli krzesła toaletowego na kółkach. Umieszczenie ich w pomieszczeniu sanitarnym umożliwi choremu samodzielne i bezpieczne korzystanie z łazienki.

Proponowane produkty