Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Skarszewy

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała specjalnie z myślą o potrzebach osób chorych. Dostępne w naszej ofercie elementy wyposażenia, takie jak ssak medyczny, podnośnik Pacjenta czy koncentrator tlenu, dedykowane są ułatwieniu codziennego funkcjonowania Pacjentów oraz podniesienia komfortu i jakości ich życia. Wysoka jakość oferowanych propozycji, bogaty wybór i brak kaucji za wypożyczenie sprawiają, że wynajem niezbędnego oprzyrządowania jeszcze nigdy nie był tak prosty. Na życzenie klientów dowozimy, wnosimy i montujemy sprzęt w domu osoby chorej.

W MediStuff oferujemy możliwość skorzystania z dostarczenia pod wskazany adres wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Dowozimy go z oddziału lokalnego w Gdańsku do klientów ze Skarszew i pobliskich miejscowości, w tym także Starogardu Szczecińskiego, Starej Kliszewcy, Tczewa, Pszczółki czy Zblewa. Opłata za dowóz wynosi 2 zł za każdy kilometr. Jeśli jesteś zainteresowany dostarczeniem sprzętu do innej lokalizacji na terenie województwa pomorskiego, serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie przyjmowania zamówienia dokonamy szczegółowej i indywidualnej wyceny dowozu.

Oferta wypożyczalni

Celem naszej działalności jest poprawa jakości życia i podniesienie komfortu Pacjentów po operacjach i urazach lub osób wymagających nieustannej opieki. Jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie choremu jak największej samodzielności. Możesz to zrobić, wypożyczając od nas wózek ortopedyczny lub wózek specjalistyczny, dzięki którym codzienne przemieszczenie się nie będzie stanowić problemu. Doskonałym rozwiązaniem jest także balkonik, zapewniający stabilizację w trakcie chodzenia i pozwalający na swobodne poruszanie się po mieszkaniu lub domu.

Równie ważne co zapewnienie Pacjentowi samodzielności jest odpowiednie wyposażenie jego pokoju, w którym jest zmuszony spędzać większość swojego czasu. Osoby obłożnie chore z pewnością zainteresuje dostępny w naszej ofercie materac przeciwodleżynowy rurowy, który skutecznie zapobiega powstawaniu podrażnień i dyskomfortu spowodowanych ciągłym leżeniem. Znakomitym dodatkiem do pomieszczenia jest także stolik przyłóżkowy, na którym Pacjent może przechowywać przyjmowane leki, wodę czy inne niezbędne przedmioty, aby mieć je zawsze w zasięgu ręki.

Pacjentom z problemami z poruszaniem się jesteśmy w stanie zapewnić krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach, pozwalające na komfortowe korzystanie z pomieszczeń sanitarnych bez pomocy bliskich oraz zwiększające samodzielność. W naszej ofercie nie zabrakło także podnośnika Pacjenta – urządzenia sterowanego na pilot, które gwarantuje stabilizację podczas wstawania. Osobom chorym, które wymagają stałego dostarczania powietrza ze zwiększoną ilością tlenu, polecamy jego koncentrator. Po okresie choroby przychodzi czas na właściwą rehabilitację, która jest niezbędna, aby Pacjent poprawił lub całkowicie odzyskał sprawność kończyn górnych, dolnych czy kręgosłupa. Z pomocą przychodzi nasz wypożyczany sprzęt medyczny, wśród którego znalazło się łóżko rehabilitacyjne czy chodzik rehabilitacyjny. W naszej ofercie nie zabrakło również specjalistycznych elementów wyposażenia, pozwalających na wykonywanie zaleconych treningów w domu, takich jak szyna CPM. Urządzenie umożliwiające bierne ćwiczenia posiada elektryczny pilot oraz wygodne podkładki.

Proponowane produkty