Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Słupsk

Poszukujesz wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, który mógłbyś zamówić przez internet 24 godziny na dobę bez konieczności wpłacania kaucji? Trafiłeś pod właściwy adres! W wypożyczalni MediStuff znajdziesz wszystko, czego tylko Pacjent mógłby potrzebować w trakcie rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy między innymi koncentrator tlenu, szynę CPM, podnośnik Pacjenta czy wózek ortopedyczny dostępne w bardzo przystępnych cenach. Oprócz pomocy w transporcie, wniesieniu i montażu sprzętu, oferujemy również bezpłatne porady fizjoterapeutyczne.

Oferta transportu wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego obejmuje nie tylko powiat słupski, ale także całe województwo pomorskie. Mieszkańcy Słupska i okolicznych miejscowości takich jak Kobylnica, Bolesławice, Siemianice, Płaszewko, Kusowo, Głobino i Stanięcino mogą skorzystać z możliwości dowozu już w cenie 2 zł za kilometr. Odległość liczona jest od Gdańska. W celu poznania dokładnej wyceny dostarczenia zamówienia pod wskazany adres zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do osobistego odbioru w oddziale lokalnym w Gdańsku.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki któremu Pacjent może wracać do zdrowia i odzyskiwać sprawność we własnym domu. W przygotowanej ofercie znajdziesz przede wszystkim łóżko rehabilitacyjne i chodzik rehabilitacyjny, pozwalające na wykonywanie ćwiczeń pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Dodatkowo umożliwiamy wynajęcie szyny CPM z elektronicznym pilotem i wygodnymi podkładkami pod nogi. Nie zapomnieliśmy również o obłożnie chorych osobach, które mogą potrzebować pomocy we wstawaniu. Takim Pacjentom zapewniamy łatwy w obsłudze podnośnik.

Oprócz sprzętu rehabilitacyjnego w wypożyczalni MediStuff znajdziesz także urządzenia dedykowane Pacjentom z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Dla takich osób przygotowaliśmy przede wszystkim wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny lub balkonik. Polecamy także dostępne w ofercie krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach. Te dwa meble gwarantują Pacjentowi bezpieczeństwo oraz umożliwiają samodzielne korzystanie z pomieszczeń sanitarnych. Osobom obłożnie chorym zapewniamy materac przeciwodleżynowy rurowy zapobiegający powstawaniu bolesnych odleżyn.

W MediStuff wypożyczysz również sprzęt medyczny stworzony z myślą o obłożnie chorych Pacjentach. Jednym z nich jest wysokiej jakości koncentrator tlenu dedykowany osobom, które wymagają stałej i nieprzerwanej dostawy powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. Przydatny może okazać się także ssak medyczny, pozwalający na usunięcie nadmiaru wydzielin. Urządzenie posiada litrowy pojemnik z zaworem, elastyczny przewód ssący i filtr antybakteryjny. Dodatkowo zapewniamy prosty stolik przyłóżkowy, na którym Pacjent może trzymać wodę, leki, okulary oraz inne niezbędne przedmioty.

Proponowane produkty