Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Starogard Gdański

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to znakomite rozwiązanie dla mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy mogli napotkać problem z wynajmem odpowiednich urządzeń i elementów wyposażenia dedykowanych osobom chorym. Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, proponując Ci wysokiej jakości koncentrator tlenu, wózek specjalistyczny, balkoni czy nawet stolik przyłóżkowy, pozwalające na zapewnienie Pacjentom odpowiedniej opieki i możliwości rehabilitacji w zaciszu własnego domu. Naszym klientom oferujemy także bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne.

W MediStuff na życzenie Pacjenta dostarczamy wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny pod wskazany adres. Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego i okolicznych miejscowości, np. Kręskiego Młynu, Nowej Wsi Rzecznej, Rokocina, Koteża, Jabłowa, Owidza, Kolincza, Kchanek czy Kokoszkowych, mogą skorzystać z możliwości transportu już za jedyne 2 zł za każdy kilometr. Odległość liczona jest od naszego oddziału zlokalizowanego w Gdańsku, w którym możesz także osobiście odebrać drobne zamówienia. Dokładny koszt dowozu obliczany jest w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w przygotowanej ofercie wypożyczalni znalazł się profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny. Wysokiej jakości urządzenia służą przede wszystkim do ćwiczeń z fizjoterapeutami, których celem jest przywrócenie częściowej lub całkowitej sprawności kończyn dolnych, górnych czy kręgosłupa po operacji lub urazie. Wśród dostępnych propozycji znalazło się łóżko rehabilitacyjne, szyna CPM oraz chodzik rehabilitacyjny. Osobom obłożnie chorym możemy także zagwarantować podnośnik Pacjenta, czyli sprzęt sterowany pilotem o stabilnej konstrukcji.

Oprócz odpowiedniej rehabilitacji warto zadbać o komfort Pacjenta, starając się zapewnić mu wygodę i jak największą samodzielność w trakcie wykonywania codziennych czynności. Znakomitym pomysłem jest postawienie w łazience krzesła toaletowego stacjonarnego lub krzesła toaletowego na kółkach, pozwalających na skorzystanie z pomieszczenia bez pomocy bliskich. W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znalazł się także materac przeciwodleżynowy rurowy oraz stolik przyłóżkowy. Poważnie chorym Pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić specjalistyczny koncentrator tlenu i ssak medyczny.

Pacjentom, którzy mają problem z poruszaniem się, polecamy wózek specjalistyczny z dopasowanym zagłówkiem, oparciem z możliwością regulacji i dwoma systemami hamulców lub wózek ortopedyczny z odmontowywowanymi kołami oraz zdejmowanymi podłokietnikami i podnóżkami. Z kolei osoby potrzebujące stabilizacji podczas spacerów zachęcamy do wypożyczenia balkoniku. Sprzęt posiada wygodne uchwyty, mechanizm szybkiego składania i antypoślizgowe nakładki na nóżki. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Proponowane produkty