Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sztum

Szukasz profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, który mógłbyś odebrać osobiście lub zamówić jego dowóz na terenie województwa pomorskiego? Trafiłeś pod właściwy adres. W MediStuff oferujemy elementy wyposażenia, będące niezbędne w przypadku osób obłożnie chorych, z problemami z poruszaniem się czy po urazach i operacjach. Wśród nich nie zabrakło chodzika rehabilitacyjnego, koncentratora tlenu czy nawet stolika przyłóżkowego. Nie tylko nie pobieramy kaucji, ale także pomagamy w ich wniesieniu i montażu. Na życzenie klienta udzielamy także darmowych porad fizjoterapeutycznych.

Osoby, które nie mają możliwości odbioru osobistego zamówionych sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych w naszym oddziale w Gdańsku, mogą skorzystać z oferty dowozu na terenie nie tylko powiatu sztumskiego, ale i całego województwa pomorskiego. Stawka za dostarczenie zamówienia do Sztumu i pobliskich miejscowości, takich jak Zajezierze, Wydry, Sztumskie Pole, Barlewiczki, Czernin, Barlewice czy Kępina, wynosi 2 zł za każdy kilometr liczony z Gdańska. W przypadku chęci zamówienia dowozu do innego miasta lub wsi serdecznie zapraszamy do kontaktu. W takich sytuacjach opłata za transport jest wyliczana indywidualnie.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff czekają na Ciebie przede wszystkim artykuły, dzięki którym poruszanie się po domu i poza nim nie sprawia problemu. Wózek ortopedyczny i wózek specjalistyczny dedykowane są osobom chorym, które z powodu urazów czy paraliżu nie mogą chodzić, podczas gdy balkonik powstał z myślą o Pacjentach, którzy stawiają pierwsze kroki po operacji lub potrzebują stabilizacji w trakcie spacerów. W okresie stopniowego odzyskiwania sprawności kończyn dolnych zachęcamy do wypożyczenia chodzika rehabilitacyjnego.

Problemy z poruszaniem się mogą skutkować koniecznością nieustannego korzystania z pomocy bliskich. Aby zapewnić Pacjentowi komfort samodzielnego korzystania z pomieszczeń sanitarnych, wyposaż je w dostępne w MediStuff krzesło toaletowe stacjonarne lub jego mobilny odpowiednik – krzesło toaletowe na kółkach. Dzięki temu będzie mógł bez problemu i wstydu załatwić potrzeby fizjologiczne. Dodatkowo osobom obłożnie chorym możemy zapewnić profesjonalny ssak medyczny, który służy do odprowadzania nadmiaru wydzielin, oraz podnośnik Pacjenta ułatwiający wstawanie z łóżka.

Okres rekonwalescencji bardzo często wiąże się z nieustannym leżeniem w łóżku. W przypadku takich Pacjentów warto zaopatrzyć się w materac przeciwodleżynowy rurowy. Dzięki niemu nie tylko zminimalizujesz ryzyko wystąpienia bolesnych i powodujących dyskomfort odleżyn, ale także zagwarantujesz choremu wygodę w tak ciężkich dla niego chwilach. W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również szynę CPM oraz łóżko rehabilitacyjne do ćwiczeń z profesjonalnym fizjoterapeutą.

Proponowane produkty