Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Tczew

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, którzy chcieliby wypożyczyć wysokiej jakości sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w przystępnej cenie, MediStuff oferuje dziesiątki propozycji urządzeń, wśród których nie zabrakło krzesła toaletowego stacjonarnego, łóżka rehabilitacyjnego, wózka ortopedycznego czy koncentratora tlenu, dostępnych bez konieczności wpłacania kaucji. Co więcej, na życzenie klientów dowozimy wypożyczony sprzęt pod wskazany adres, pomagając także w jego wniesieniu i montażu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty!

Nie możesz odebrać wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w oddziale lokalnym naszej wypożyczalni w Gdańsku? Z chęcią dostarczymy go pod wskazany adres! W przypadku mieszkańców Tczewa i okolicznych miejscowości, w tym Tczewskich Łąk, Czatkowach, Knybawy, Bałdowa, Czarlina, Rokitków, Szpęgawy i Dąbrówki Tczewskiej, opłata za dowóz wynosi 2 zł za kilometr. W MediStuff oferujemy także dowóz do pozostałych miast i wsi w powiecie tczewskim oraz na terenie całego województwa. Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania dokładnej wyceny transportu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny wypożyczany w bardzo przystępnej cenie. Wśród przygotowanych propozycji znalazło się łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie pilotem, o solidnej konstrukcji oraz z dodatkiem podnośnika z trójkątem i kółek do swobodnego przemieszczania mebla. Ponadto możemy zapewnić Pacjentom specjalistyczny chodzik rehabilitacyjny. Sprzęt posiada stabilne rączki, funkcjonalne hamulce ręczne i wygodne siedzisko. W ofercie wypożyczalni nie zabrakło także szyny CPM.

Specjalnie z myślą o Pacjentach, którzy mogą mieć problem z samodzielnym poruszaniem się, przygotowaliśmy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny lub balkonik. Z pomocą jednego z tych trzech sprzętów osoba chora będzie w stanie swobodnie przemieszczać się nie tylko w mieszkaniu i domu, ale także poza nimi. Zachęcamy również do wypożyczenia krzesła toaletowego stacjonarnego bądź krzesła toaletowego na kółkach, dzięki którym Pacjent odzyska odrobinę niezależności poprzez samodzielnie korzystanie z łazienki. W MediStuff naszym klientom udostępniamy także podnośniki Pacjentów.

W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego znajdziesz materac przeciwodleżynowy rurowy oraz stolik przyłóżkowy. Te dwie propozycje dedykowane są w szczególności chorym, którzy z powodu dolegliwości nie mogą wstawać lub muszą ograniczyć chodzenie. Nie zapomnieliśmy także o koncentratorze tlenu – urządzeniu zapewniającemu jego nieustanną, nieprzerwaną dostawę, oraz ssaku medycznym, który służy do usuwania nadmiaru wydzielin. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zespół MediStuff nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji!

Proponowane produkty