Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ustka

Mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą spotkać się z problemem dostępności odpowiedniego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na wynajem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi wypożyczalnia MediStuff! W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zagwarantować Pacjentowi bezpieczeństwo, komfort i właściwą opiekę. Wśród przygotowanych propozycji nie zabrakło łóżka rehabilitacyjnego, koncentratora tlenu, krzesła toaletowego stacjonarnego, a nawet materacu przeciwodleżynowego rurowego. Wypożyczenie naszego sprzętu nie wymaga wpłacenia kaucji i odbioru osobistego.

Nasi klienci mogą skorzystać z możliwości transportu wybranego sprzętu z oddziału lokalnego w Gdańsku do jednej z miejscowości w powiecie słupskim oraz pozostałych jednostek administracyjnych województwa pomorskiego. W przypadku Ustki i okolic, w tym także Lędowa, Modlinka, Wodnicy, Przewłoki, Zapadła, Zimowisk, Orzechowa czy Wytowna, opłata za dostarczenie wyposażenia pod wskazany adres wynosi jedynie 2 zł za każdy kilometr z Gdańska. Mieszkańców innych miast i wsi w województwie serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza w celu dokonania dokładnej wyceny transportu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego znajdziesz wszystko, czego tylko Pacjent mógłby potrzebować w trakcie okresu rekonwalescencji. Obłożnie chore osoby, które nie powinny wstawać z łóżka, mogą być zainteresowanie materacem przeciwodleżynowym rurowym, gwarantującym wygodę i pozwalającym uniknąć powstawania odleżyn. Pomocny może także okazać się podnośnik Pacjenta, dzięki któremu ewentualne wstawanie z łóżka, np. do toalety, nie sprawia problemu. W naszej ofercie nie zabrakło również ssaku medycznego oraz koncentratora tlenu.

Pacjentom, którzy mają problem z poruszaniem się, możemy zapewnić wygodny i łatwy w obsłudze wózek specjalistyczny lub tradycyjny balkonik, którego zadaniem jest zwiększenie stabilizacji w trakcie spacerów. W przygotowanej ofercie nie zabrakło również możliwości wynajmu wózka ortopedycznego, dedykowane w szczególności Pacjentom, którzy przez pewien czas powinni ograniczyć chodzenie, np. po operacjach lub urazach kończyn dolnych. Chorym, którzy stawiają pierwsze kroki, szczególnie polecamy chodzik rehabilitacyjny.

Choroba bardzo często odbija się nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale także psychicznym. Właśnie dlatego warto zadbać o jak największy komfort Pacjentów i postarać się zapewnić im możliwość samodzielnego wykonywania podstawowych czynności. W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego możesz zamówić krzesło toaletowe na kółkach, dzięki któremu chora osoba może korzystać z łazienki bez pomocy bliskich. Przydatny może okazać się także stolik przyłóżkowy, pozwalający na łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, np. wody, leków czy okularów.

Proponowane produkty