Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Władysławowo

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym otrzymujesz dostęp do wysokiej jakości i specjalistycznych elementów wyposażenia dedykowanych osobom chorym i rekonwalescentom bez względu na miejsce Twojego zamieszkania. Nasza oferta obejmuje między innymi materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny czy wózek specjalistyczny, dzięki którym zapewnisz choremu komfort i odpowiednią opiekę. Nasi klienci mogą skorzystać z możliwości dowozu sprzętu na terenie województwa pomorskiego. Zapewniamy również pomoc w jego wniesieniu i montażu.

W MediStuff na życzenie klienta dowozimy wybrany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny z oddziału w Gdańsku pod wskazany adres. W przypadku transportu na terenie Władysławowa i okolic, w tym Chłapowa, Jastrzębiej Góry, Swarzewa, Łebcza, Chałup, Jastarnii i Helu, opłata za każdy kilometr wynosi 2 zł. Mieszkańcy innych miejscowości w powiecie puckim i całym województwie pomorskim również mają możliwość skorzystania z oferty dowozu. W takich sytuacjach wycena jest dokonywana indywidualnie w trakcie przyjmowania zamówienia. Zapraszamy także do osobistego odbierania niewielkiego sprzętu w naszym oddziale lokalnym w Gdańsku.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff obejmuje przede wszystkim wszelkie elementy wyposażenia niezbędne do zwiększenia komfortu i podniesienia jakości życia chorego. Pacjenci, którzy mają problem z poruszaniem się, mogą być zainteresowani balkonikiem lub wózkiem ortopedycznym, dzięki któremu przemieszczanie się w obrębie mieszkania i poza nim stanie się znacznie łatwiejsze. Takim osobom możemy również zapewnić wózek specjalistyczny z dopasowywanym zagłówkiem, oparciem z możliwością regulacji oraz dwoma systemami hamulców.

Jeśli chciałbyś zagwarantować Pacjentowi jak największy komfort w tak trudnym dla niego okresie, wyposaż jego pokój w stolik przyłóżkowy, dzięki któremu będzie mieć najważniejsze rzeczy, np. przyjmowane leki, w zasięgu ręki. Osobom obłożnie chorym możemy zaproponować specjalistyczny podnośnik Pacjenta oraz koncentrator tlenu. Równie ważny jest odpowiedni materac przeciwodleżynowy rurowy, minimalizujący ryzyko powstawania odleżyn. W MediStuff możesz także wypożyczyć krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach, pozwalające na wygodne korzystanie z łazienki.

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również profesjonalną szynę CPM. Urządzenie to służy do biernych ćwiczeń kończyn górnych i dolnych, które są wskazane w szczególności po ich urazach, kontuzjach lub operacjach. Rekonwalescentom jesteśmy w stanie zapewnić chodzik rehabilitacyjny i łóżko rehabilitacyjne do regularnych treningów z profesjonalistą. W MediStuff nasi klienci mogą także skorzystać z bezpłatnych porad fizjaterapeutycznych, dzięki któym Pacjent szybciej odzyska sprawność i wróci do siebie po chorobie.

Proponowane produkty