Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Żukowo

MediStuff to wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, w której ofercie czeka na Ciebie koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne, wózek ortopedyczny, materac przeciwodleżynowy rurowy oraz inne elementy wyposażenia, mające na celu zwiększenie komfortu i poprawę jakości życia osób chorych. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysokiej jakości sprzęty dostępne 24 godziny na dobę, ale także na pomoc w ich wniesieniu i montażu. Nie pobieramy kaucji za wynajmowane wyposażenie oraz oferujemy bezpłatne porady fizjoterapeutyczne. Koszty dowozu są uzależnione od lokalizacji.

W MediStuff oferujemy dowóz na życzenie klienta na terenie powiatu kartuskiego oraz pozostałych jednostek administracyjnych województwa pomorskiego. W przypadku dostarczenia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z oddziału lokalnego w Gdańsku do Żukowa i okolicznych miejscowości, takich jak Kartuzy, Sopot, Gdynia czy Kowale, obowiązuje opłata za dowóz, wynosząca 2 zł za każdy kilometr. Jeśli chcieliby Państwo zamówić dowóz zamówienia do innych lokalizacji, w takich sytuacjach wycena jest dokonywana indywidualne w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Sprzęt medyczny dostępny w wypożyczalni MediStuff powstał specjalnie z myślą o potrzebach osób chorych, które mogą mieć problem z samodzielnym poruszaniem się. Takim Pacjentom proponujemy przede wszystkim wózek specjalistyczny, gwarantujący komfort przemieszczania się i zwiększenie samodzielności w wykonywaniu codziennych czynności nie tylko w mieszkaniu, ale także poza nim. W naszej ofercie nie zabrakło również balkoniku czy podnośnika Pacjenta, pozwalających na bezproblemowe wstawanie z łóżka i poruszanie się po domu.

Choroba może skutecznie utrudniać wykonywanie najprostszych czynności, takich jak samodzielne skorzystanie z łazienki. Właśnie dlatego w MediStuff wypożyczamy także wysokiej jakości krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach, zapewniające komfort i bezpieczeństwo Pacjentów podczas korzystania z pomieszczeń sanitarnych. Chorzy, który nie mogą wstawać z łóżka, z pewnością zainteresują się dostępnym w naszej ofercie stolikiem przyłóżkowym, umożliwiającym przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy w zasięgu ręki.

Równie ważna, co właściwa opieka w trakcie choroby, jest odpowiednia rehabilitacja, mająca na celu pomoc Pacjentom w odzyskaniu lub poprawie sprawności. Dla takich osób jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości łóżko rehabilitacyjne czy też chodzik rehabilitacyjny. Chorzy, którzy wymagają codziennych ćwiczeń kończyn górnych lub dolnych, z pewnością zainteresują się naszymi szynami CPM. W naszej wypożyczalni profesjonalnego sprzętu medycznego na Pacjentów czeka również łatwy w obsłudze koncentrator tlenu czy też ssak medyczny.

Proponowane produkty