Ssak medyczny

Promocja!

Ssak medyczny

110,00

Ssak medyczny posiada:

 • pojemnik 1000 ml z zaworem,
 • przewód ssący,
 • filtr antybakteryjny,
 • końcówka do odsysania.

Opis

Ssak medyczny to jeden ze sprzętów medycznych, który znajduje się w ofercie naszej wypożyczalni MediStuff. Zestaw posiada pojemnik 1000 ml z zaworem, przewód ssący, filtr antybakteryjny oraz końcówkę do odsysania. Produkt stosuje się do odsysania wydzieliny z nosa oraz jamy ustnej, do udrażniania otworów tracheostomijnych z płynów ustrojowych, zarówno u dorosłych jak i dzieci. Koszt wypożyczenia tego sprzętu medycznego wynosi 100 złotych na miesiąc.

Ssak medyczny – funkcja oraz przeznaczenie

Podstawową funkcją ssaka medycznego jest usuwanie wydzielin, takich jak krew, ropa, śluz poprzez precyzyjne i bezpieczne ich odsysanie. Bardziej zaawansowane ssaki medyczne stosuje się w trakcie zabiegów operacyjnych. Modele podstawowe ssaków medycznych, na przykład zasilane akumulatorowo, mogą używać pacjenci, którzy mają problemy z odkrztuszaniem w wyniku choroby: cierpiący na POCHP, bądź będący w stanach pooperacyjnych, czy też podczas śpiączki.

Właściwości i zalety ssaków medycznych

W ofercie sklepu internetowego MediStuff uwzględniliśmy ssak medyczny, gwarantujący wysoką ochronę przed zakażeniem wewnętrznym, wraz ze specjalnym systemem filtrów.

Na rynku oferowane są ssaki medyczne różnego rodzaju – przenośne, przejezdne, chirurgiczne oraz zasilane akumulatorowo-bateryjnie. Ssaki medyczne to przeważnie kompaktowe urządzenia przenośne, lekkie, efektywne i proste w obsłudze. Dużą zaletą nowoczesnych ssaków medycznych najnowszej generacji jest przede wszystkim ich ciche działanie i przystosowanie do niezawodnej, ciągłej pracy.

Pracownicy MediStuff służą profesjonalnym wsparciem w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu medycznego, w tym ssaków, a także odpowiedzią na wszelkie, związane z nimi pytania.

Ssak medyczny - co to takiego?

IMG 0316

Ssak medyczny to sprzęt, który dedykowany jest chorym posiadającym problemy z samodzielnym przełykaniem lub pacjentom wymagającym udrażniania otworów tracheostomijnych. To specjalistyczne narzędzie, które odsysa płyny ustrojowe, zapewniając bezpieczeństwo choremu oraz spokój jego opiekunowi.

Jak działa ssak medyczny?

IMG 0319

Ssak medyczny w bezpieczny sposób usuwa wydzieliny z nosa, jamy ustnej czy otworów tracheostomijnych. Oprócz odsysania, maszyna zapewnia również filtrację antybakteryjną, co z kolei chroni przed zakażeniami wewnętrznymi. Ssak medyczny MediStuff to niewielkie urządzenie, które wyróżnia się nowoczesnością i niezawodnością. Zasad obsługi ssaka medycznego uczą przy wypożyczeniu nasi wykwalifikowani dostawcy.

Gdzie wypożyczę ssak medyczny?

IMG 0316

Ssak medyczny dostępny jest w każdej z naszych siedzib. Aktualnie obsługujemy te województwa, w których MediStuff posiada swoje magazyny - z czasem planujemy jednak obsługiwać całą Polskę! Aktualnie można znaleźć nas w Warszawie, Gdańsku, Koninie, Bydgoszczy, Brodnicy i Poznaniu. Sprzęt wypożyczamy bez pobierania kaucji!

Ile kosztuje wypożyczenie ssaka medycznego?

IMG 0319

Ssak medyczny, wypożyczony w MediStuff na okres miesiąca, to koszt 80 złotych. Za wypożyczony sprzęt nie pobieramy opłaty, jednak w zależności od miejsca, do którego będziemy go dostarczać - może zostać naliczona opłata za dowóz, o czym zawsze informujemy w trakcie rozmowy z klientem.

W jaki sposób mogę wypożyczyć ssak medyczny?

ssakMedyczny

Ssak medyczny można wypożyczyć kontaktując się z MediStuff za pomocą jednej z kilku metod. Nasze telefony odbieramy 24 godziny na dobę, ale nie stanowią one jedynej formy kontaktu, którą umożliwiamy naszym klientom. Do dyspozycji wypożyczających oddajemy również naszego maila oraz komunikator Messenger, dostępny na naszej stronie lub po odwiedzeniu fanpage’a MediStuff na Facebook’u!

Informacje dodatkowe

Waga 2,5 kg
Wymiary 24 × 15 × 24 cm
Okres wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy

Region

Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

 • Waga: 2,5 kg
 • Wymiary: 24(d) x 15(s) x 24(w) cm
 • Zasilanie: 230 V
 • Głośność: do 60 dB
 • Przepływ: do 18 l / min
 • Maksymalna depresja: do 75 kPa
 • Silnik posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Działa na suchej pompie