Stolik przyłóżkowy

Promocja!

Stolik przyłóżkowy

35,00

Sprzęt posiada:

 • regulowany blat,
 • kółka,

Produkt wypożyczany tylko jako komplet do łóżka rehabilitacyjnego.

Opis

Medyczny Stolik Przyłóżkowy to wszechstronny sprzęt do przechowywania, który można stosować w ośrodkach zdrowia, a także w warunkach domowych. Jest to idealne rozwiązanie umożliwiające Pacjentom łatwe sięgnięcie do swoich rzeczy, codziennych leków czy spożycia napojów. Medyczny Stolik Przyłóżkowy zapewnia miejsce na rzeczy osobiste oraz przybory do pielęgnacji. Praktyczne akcesoria, takie jak regulowany blat, pomagają Pacjentowi w spożywaniu posiłków.

Medyczny Stolik Przyłóżkowy z wypożyczalni MediStuff

Medyczny Stolik Przyłóżkowy posiada regulowany blat i kółka. Jego największą zaletą jest prosta i funkcjonalna konstrukcja. Ułatwia Pacjentowi spożywanie posiłków. Stolik wjeżdża na kółkach pod łóżko, dzięki czemu blat jest bezpośrednio przy osobie leżącej. Wysokość oraz kąt nachylenia są regulowane. Wykonany jest z solidnego materiału.

Funkcje nie do przecenienia

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak ważne jest, aby chorzy mieli miejsce, które należy tylko do nich – trzymanie ważnych rzeczy pod ręką jest dla nich ważne, często wprowadza także namiastkę domu podczas pobytu w ośrodkach zdrowia. Nasze stoliki to również niezawodny towarzysz w codziennej pielęgnacji osoby leżącej w łóżku. Dodatkowo mają one za zadanie pomagać Pacjentom i ich opiekunom w licznych czynnościach, takich jak jedzenie lub czytanie. Stolik umożliwia również łatwy dostęp do niezbędnych leków czy też kosmetyków.

W naszej wypożyczalni MediStuff oferujemy przytulny mebel z pożądanymi funkcjami, a tym samym umożliwiający jego praktyczne wykorzystanie. Dzięki unikalnemu mechanizmowi może być tacą, na której serwowany jest posiłek.

Do czego służy medyczny stolik przyłóżkowy?

IMG 0285

Stolik przyłóżkowy to blat na specjalnie przygotowanym, stabilnym stelażu, który zakończony jest kółkami. Taka konstrukcja umożliwia łatwe dostawienie stolika do łóżka, co z kolei pozwala choremu na zjedzenie posiłku bez konieczności przenoszenia się w inne miejsce. Stolik przyłóżkowy ułatwia także karmienie niesamodzielnego chorego przez jego opiekuna!

Jakie wymiary posiada medyczny stolik przyłóżkowy?

IMG 0281

Stolik przyłóżkowy charakteryzuje się regulowaną wysokością, co umożliwia dostawienie go do dowolnego łóżka. Zakres regulacji wysokości to od 72 do 105 centymetrów. Wymiary blatu to 60 centymetrów długości i 40 centymetrów szerokości. Stolik waży 7 kilogramów i poradzi sobie z około 10 kilogramami obciążenia.

Gdzie wypożyczę medyczny stolik przyłóżkowy?

IMG 0279

W każdym z województw, w którym posiadamy swoje siedziby! Staramy się cały czas rozwijać, co pozwala MediStuff na otwieranie placówek w kolejnych miastach. Aktualnie działamy w Warszawie, Bydgoszczy, Brodnicy, Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu i Koninie. Za dowóz sprzętu odpowiadają wykwalifikowani dostawcy, którzy nie tylko dostarczą zamówiony produkt, ale również złożą go oraz wyjaśnią zasady jego działania.

Ile kosztuje wypożyczenie medycznego stolika przyłóżkowego?

IMG 0285

Koszt wypożyczenia stolika przyłóżkowego to 20 złotych na miesiąc. Wypożyczając nasz sprzęt, nie pobieramy za niego kaucji. Również montaż i wniesienie sprzętu są zupełnie darmowe. Dbamy także o punktualność, pojawiając się z dowozem sprzętu dokładnie o umówionej porze.

W jaki sposób wypożyczyć medyczny stolik przyłóżkowy?

IMG 0349

To bardzo proste - wystarczy skontaktować się w tym celu z MediStuff, wykorzystując dowolną metodę. Do usług naszych klientów oddajemy nie tylko numery kontaktowe, ale także filmowy mail oraz możliwość kontaktu i zamówienia sprzętu przez Messengera, dostępnego na naszej stronie lub fanpage’u, czy poprzez złożenie zamówienia w sklepie internetowym. Skontaktuj się z nami w taki sposób, jaki odpowiada Ci najbardziej!

Informacje dodatkowe

Waga 7 kg
Okres wypożyczenia

1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

 • Wymiary blatu: długość 60 x szerokość 40 cm
 • Regulacja wysokości: 72 – 105 cm
 • Waga: 7 kg
 • Maksymalne obciążenie: ok. 10 kg

Może spodoba się również…

 • Promocja! lozko-rehabilitacyjne-ze-sterowaniem-elektrycznym

  Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

  159,00
  Wybierz opcje