Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Wielkopolsce

Magazyn w Poznaniu, położony przy ulicy Mickiewicza 15, kod pocztowy 60-833, to kolejne miejsce na mapie Polski, skąd wypożyczyć można nasz sprzęt medyczny. To właśnie stąd nasze łóżka rehabilitacyjne, wózki ortopedyczne czy krzesła toaletowe rozwozimy do wszystkich klientów na terenie województwa wielkopolskiego!

Nasz sprzęt medyczny można także odebrać osobiście, bezpośrednio z magazynu – w takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, który z pewnością ułatwi to, że nasze telefony działają 24 godziny na dobę. Jeżeli nie zastaną nas Państwo pod telefonem to prosimy o kontakt mailowy lub przez Messenger, odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Wielkopolsce

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz wysokiej jakości urządzenia dedykowane zarówno Pacjentom w okresie choroby i rekonwalescencji, jak i terapii przywracającej sprawność. W naszym asortymencie nie zabrakło koncentratora tlenu, łóżka rehabilitacyjnego czy nawet stolika przyłóżkowego, dzięki którym zagwarantujesz choremu maksymalny komfort, bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę. Każdy ze sprzętów dostępny jest w przystępnej cenie wynajmu, bez konieczności wpłacania kaucji. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na transport, wniesienie i montaż wypożyczonych urządzeń.

W MediStuff oferujemy dowóz wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie całego województwa wielkopolskiego. Zamówienia dostarczamy do takich miejscowości jak Poznań, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Piła, Konin, Szamotuły, Koło, Czarnków, Trzcianka, Turek, Kalisz, Kościan, Krotoszyn, Września, Gostyń, Nowy Tomyśl, Jarocin, Złotów, Wągrowiec, Pleszew, Śrem, Rawicz, Słupca, Oborniki, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Kępno, Ostrzeszów, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Chodzież, Swarzędz, Międzychód, Luboń i Wronki już za 2 zł za każdy kilometr liczony od oddziału lokalnego w Poznaniu lub Koninie. Zamówiony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy także do innych miast i wsi w województwie wielkopolskim. Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania dokładnej wyceny transportu!

Oferta wypożyczalni

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz urządzenia, dzięki którym poprawisz lub odzyskasz sprawność kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa po ich urazie lub operacji. Pacjentom w trakcie terapii możemy zapewnić sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny z hamulcami oraz profesjonalną szynę CPM wyposażoną w pilot, umożliwiające stopniowe dochodzenie do zdrowia w zaciszu własnego domu pod okiem doświadczonego specjalisty. Co więcej, zespół MediStuff udziela bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Oprócz urządzeń rehabilitacyjnych przygotowaliśmy również sprzęt medyczny dedykowany Pacjentom, którzy z powodu choroby mają ograniczone możliwości poruszania się. Takim osobom możemy zaproponować wózek specjalistyczny, wózek ortopedyczny oraz balkonik. W asortymencie posiadamy także podnośnik Pacjenta. W MediStuff znajdziesz również krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach – obie propozycje służą do higienicznego załatwiania potrzeb fizjologicznych i zostały wzbogacone o wyjmowane i łatwe w czyszczeniu wiaderka.

W wypożyczalni sprzętu medycznego nie zapomnieliśmy także o obłożnie chorych Pacjentach, wymagających kompleksowej i stałej opieki. Takie osoby mogą być zainteresowane wynajmem koncentratora tlenu, który zapewnia nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości oraz ssaków medycznych, pozwalających na bezproblemowe usuwanie nadmiaru wydzielin. Co więcej, w asortymencie posiadamy także materac przeciwodleżynowy rurowy i stolik przyłóżkowy, dzięki którym zapewnisz choremu komfort i wygodę w tak ciężkim dla niego okresie.