Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Chodzież

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy z powodu miejsca zamieszkania lub braku możliwości transportu mają ograniczony dostęp do urządzeń i elementów wyposażenia dedykowanych osobom chorym i w okresie rekonwalescencji. Dla klientów przygotowaliśmy między innymi koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne czy szynę CPM w bardzo przystępnych cenach wynajmu i bez konieczności wpłacania kaucji. Co więcej, nasz zespół zapewnia transport wypożyczonego sprzętu na terenie województwa wielkopolskiego oraz jego wniesienie i montaż w domu Pacjenta.

W MediStuff gwarantujemy tani transport na terenie powiatu chodzieskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. Wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy z Poznania do Chodzieży i okolicznych miejscowości, w tym Margonina, Szamocina i Budzynia, już za 2 zł za każdy kilometr. Dokładna wycena jest dokonywana w momencie przyjmowania zamówienia. Zachęcamy również do osobistego odbioru sprzętu w oddziale lokalnym w Poznaniu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie naszej wypożyczalni czeka na Ciebie przede wszystkim profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, umożliwiający wykonywanie zaleconych przez fizjoterapeutę ćwiczeń w zaciszu własnego domu i stopniowe odzyskiwanie sprawności. Wśród przygotowanych propozycji znajdziesz łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym, wysięgnikiem z trójkątem i kółkami z systemem blokady oraz chodzik rehabilitacyjny z ręcznymi hamulcami, wygodnym siedzeniem i solidnymi uchwytami z opcją regulacji. Pacjentom w trakcie rehabilitacji możemy również zapewnić wysokiej jakości szynę CPM.

Z myślą o obłożnie chorych osobach przygotowaliśmy podnośnik Pacjenta – urządzenie o stabilnej konstrukcji z pilotem sterującym oraz przyciskami i pasami bezpieczeństwa, umożliwiające bezproblemowe wstawanie z łóżka. Zachęcamy również do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego, dzięki któremu zapewnisz Pacjentowi codzienną wygodę i uchronisz go przed bolesnymi podrażnieniami. W MediStuff znajdziesz także krzesło toaletowe na kółkach i krzesło toaletowe stacjonarne, pozwalające na higieniczne i komfortowe załatwianie potrzeb fizjologicznych.

Umożliwiamy także wypożyczenie specjalistycznego sprzętu medycznego takiego jak łatwy w obsłudze koncentrator tlenu oraz ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym. Pacjentom z problemami z samodzielnym poruszaniem się jesteśmy w stanie zapewnić wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny oraz balkonik, pozwalające na swobodne i bezpieczne przemieszczanie się nie tylko w obrębie domu czy mieszkania, ale także poza nimi. Zachęcamy również do wypożyczenia stolika przyłóżkowego, dzięki któremu chory może mieć wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty w zasięgu ręki.

Proponowane produkty