Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Czarnków

MediStuff z myślą o swoich Pacjentach połączyło usługi, na które jest największe zapotrzebowanie i stworzyło jedną kompatybilną markę. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, terapia ruchowa oraz opieka pielęgnacyjna pozwalają na wsparcie oraz odciążenie zarówno chorych, jak i ich bliskich. Asortyment wyposażony w profesjonalnie wybrane i opracowane sprzęty. Wykwalifikowana i doświadczona kadra terapeutów, a także dostawców czy konsultantów, gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie.

Transport produktów z wypożyczalni sprzętu medycznego działa na terenie 5 województw, w tym Wielkopolskiego. Czarnków jest miastem, które obejmujemy naszymi obszarami dostawy z Poznania. Obsługujemy również okoliczne miejscowości takie jak Trzcianka, Krzyż Wielkopolski, Wieleń, Drawsko, Lubasz i Połajewo. Indywidualna wycena transportu odbywa się na podstawie danych o długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalnie zaprojektowany sprzęt zaskakuje wysoką jakością

Pacjenci z zaburzeniami poruszania się potrzebują dodatkowego wsparcia w formie swoich bliskich lub odpowiedniego sprzętu, który jesteśmy w stanie zagwarantować. Chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik nie tylko świetnie pomogą osobom starszym, ale również zapewnią gwarantowaną stabilność i podparcie w czasie codziennych wędrówek. Podczas bardziej zaawansowanych problemów z poruszaniem się pomocny może okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach lub szyna cpm, która jest niezbędna w rekonwalescencji po operacji stawu kolanowego lub biodrowego.

Naszymi klientami dość często są również opiekunowie osób w stanach leżących. W takich przypadkach wymagana jest wręcz specjalistyczna pielęgnacja, opieka i sprzęt. Nasz asortyment odpowiednio dopasowuje się do wymagań Pacjenta. Jednym z najbardziej polecanych produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które świetnie współgra podczas terapii ruchowej oraz odciąża samego ćwiczącego, a także rehabilitanta. Akcesoriami, które będą dodatkową pomocą dla osób leżących, a raczej ich opiekunów jest podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu,, który gwarantuje stały dostęp do odpowiedniego poziomu powietrza.

Proponowane produkty