Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gniezno

Rehabilitacja ruchowa znacząco pomaga wielu osobom starszym i chorym. Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff odpowiada za dostarczenie odpowiednio zaprojektowanego sprzętu tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Połączenie przez firmę usługi wypożyczalni oraz rehabilitacji, a także opieki pielęgnacyjnej pozwoliło na znaczące wsparcie zarówno bliskich, którzy często zajmują się chorym, jak i samych Pacjentów. Wykwalifikowany sztab terapeutów pomoże przy powrocie do starej kondycji fizycznej i z ciepłem i cierpliwością przeprowadzi każde ćwiczenie.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z możliwością transportu do domu Klienta jest nie tylko wielkim udogodnieniem, ale również rozwiązaniem dla tych, którzy nie posiadają auta. Naszymi dostawami obejmujemy aż 5 województw, w tym Wielkopolskie i miejscowość Gniezno. Obsługujemy również okoliczne, mniejsze miasteczka takie jak Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo, Kiszkowo, Łubowo, Mieleszyn czy Niechanowo. Nasi pracownicy wycenią indywidualnie każdy transport na podstawie danych odnośnie długości trasy do pokonania, a także stawki 2 zł za kilometr liczonej z Poznania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który poprawia jakość życia

Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby starsze i chore, które mają problemy z poruszaniem się. Aby odciążyć zarówno ich, jak i bliskich, którzy się nimi opiekują oferujemy całą gamę produktów medycznych i rehabilitacyjnych. Chodzik rehabilitacyjny i balkonik świetnie sprawdzą się dla osób, które często wymagają wsparcia i podpory w bliskich podczas chodzenia. Pacjenci z zaawansowanymi zaburzeniami poruszania się mogą odczuć największą ulgę podczas korzystania ze sprzętów takich jak wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach. Dodatkowo produkt taki jak szyna CPM jest niezbędna po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Zgłaszają się również do nas bliscy, którzy opiekują się osobami w stanach leżących. Taka pomoc wymaga nie tylko siły fizycznej, ale również psychicznej. Najbardziej odpowiednimi sprzętami mogą się okazać łóżko rehabilitacyjne, które pomaga w codziennej terapii ruchowej, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który ciągle jest w stanie dostarczać odpowiedni poziom powietrza dla tych, którzy mają problem z samodzielnym oddychaniem.

Proponowane produkty