Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gostyń

Od wielu lat firma MediStuff wyróżnia się na rynku dbając o komfort Pacjentów, ponieważ prowadzi jednocześnie wypożyczalnię sprzętu medycznego i wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Nasze usługi są dostępne dla Państwa w placówkach stacjonarnych w wybranych miastach, jak i w formie mobilnej. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, w skład których wchodzą rehabilitanci i terapeuci. Poza wysokiej jakości sprzętem medycznym proponujemy Państwu dostęp do fachowych porad, kompleksowego leczenia rehabilitacyjnego oraz zabiegów pielęgnacyjnych. MediStuff dba o jakość życia swoich klientów, które w procesie leczenia z wykorzystaniem naszych usług może się poprawić.

Firma MediStuff działa w wielu lokalizacjach, dla których przygotowała szeroką ofertę usług oraz możliwości wypożyczenia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Naszą ofertą objęte jest także województwo mazowieckie i leżący na jego terenie Gostyń wraz z jego mieszkańcami. Jednocześnie dbamy również o mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak: Kutno, Żychlin, Łąck, Trębki, Rybne i Strzelce. Zasięg naszego działania jest spory, dlatego bez problemu dojedziemy do każdego pacjenta. Naszym klientom oferujemy usługę transportową z wniesieniem i szybkim montażem, której stawka wynosi 1,50 zł za kilometr. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z wyceną.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Nowe oblicze samodzielności uzyskane dzięki profesjonalnym usługom i urządzeniom medycznym

Problemy zdrowotne, zwłaszcza dotykające kwestii poruszania się lub też niepełnosprawność sprawiają, że pacjent musi wykazać się sporą systematycznością i cierpliwością. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy Państwu wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego, takiego jak: balkonik, wózek specjalistyczny czy chodzik rehabilitacyjny, który pomoże Pacjentom wrócić do normalnego funkcjonowania. Pragnąc usprawnić procesy gojenia po zabiegach w obrębie stawu kolanowego lub biodrowego oferujemy naszym klientom szynę cpm oraz wózek ortopedyczny, mający na celu szybkie usprawnienie Pacjenta.

Dla pacjentów leżących także przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, gdyż oferujemy Państwu łóżko rehabilitacyjne wraz podnośnikiem Pacjenta i materacem przeciwodleżynowym rurowym. Praktycznym uzupełnieniem tego zestawu będzie z pewnością stolik przyłóżkowy, krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach. W przypadku Pacjentów borykających się z problemem z oddychaniem lub wydzieliną w obrębie nosogardła polecamy Państwu, zastosowanie nowoczesnych i wydajnych koncentratorów tlenu i ssak medyczny. Zdecydowanie podnoszą one jakość życia każdego Pacjenta!