Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gostyń

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff rozszerzyła swoje usługi o rehabilitację oraz opiekę pielęgnacyjną. Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby starsze, chore lub po prostu ich bliscy. Wymagają oni pomocy, wsparcia i odpowiedniego sprzętu, który jesteśmy w stanie zagwarantować. Wykwalifikowany zespół terapeutów jest w stanie dzielnie pomagać przy powrocie do dawnej kondycji lub stymulacji nieużywanych mięśni i stawów.

Transport z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego do domu klienta działa na terenie 5 województw, w tym Wielkopolskiego. Gostyń jest miastem obsługiwanym przez naszych dostawców z Poznania. Kursujemy również do mniejszych, okolicznych miasteczek takich jak Podrzecze, Bogusławki, Dusina, Brzezie, Dręczewo Drugie, Otówko, Czachorowo, Leciejewo, Piaski czy Tanecznica. Indywidualna wycena transportu wykonywana jest na podstawie danych odnośnie długości trasy oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który wspiera naszych klientów

Pacjenci z zaburzeniami poruszania się potrzebują często dodatkowego wsparcia i podpory. Sprzęt MediStuff taki jak chodzik rehabilitacyjny lub balkonik jest w stanie zapewnić im odpowiednią stabilność oraz podporę. Natomiast przy bardziej zaawansowanych zaburzeniach poruszania się odpowiedni może być wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która jest niezbędna po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Bliscy osób leżących również wymagają odpowiedniego wsparcia. Codzienna opieka, podnoszenie, higiena, karmienia czy ćwiczenia wymagają wiele wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Jednym z najbardziej polecanych sprzętów jest łóżko rehabilitacyjne, które jest w stanie znacząco odciążyć samego chorego, jak i terapeutę, który pomaga stymulować nieużywane mięśnie i kości. Innymi, równie pomocnymi produktami są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który ciągle dostarcza odpowiedni poziom powietrza.

Proponowane produkty