Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Grodzisk Wielkopolski

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz dziesiątki propozycji dedykowanych Pacjentom z województwa wielkopolskiego. Nasz zespół umożliwia ich wynajem w bardzo szybkim czasie i bez ukrytych opłat, w tym konieczności wpłacania kaucji. W przygotowanym asortymencie nie zabrakło chodzika rehabilitacyjnego, koncentratora tlenu, wózka specjalistycznego czy materaca przeciwodleżynowego rurowego, dzięki którym zapewnisz choremu odpowiednią opiekę oraz komfort i bezpieczeństwo. Naszym klientom oferujemy również transport wypożyczonego sprzętu, jego wniesienie oraz montaż.

W przypadku dowozu wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do Grodziska Wielkopolskiego i okolicznych miejscowości, np. Rakoniewic, Wielichowa, Granowa czy Kamieńca, opłata wynosi 2 zł za każdy kilometr. Odległość liczona jest od naszego oddziału zlokalizowanego w Poznaniu. W MediStuff zapewniamy także transport na terenie powiatu grodziskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. W celu poznania dokładnych kosztów dowozu serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie internetowej formularza.

Oferta wypożyczalni

Z myślą o Pacjentach wymagających rehabilitacji w MediStuff wypożyczamy sprzęt dedykowany ćwiczeniom pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty. W przygotowanej ofercie znajdziesz chodzik rehabilitacyjny wyposażony w wygodne siedzenie i hamulce ręczne oraz łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym. Urządzenie posiada wysięgnik z trójkątem, kółka z systemem blokady i pilot umożliwiający sterowanie. Zachęcamy także do wynajmu szyny CPM z miękkimi podkładkami pod nogi i pilotem oraz podnośnika Pacjenta, umożliwiającego wstawanie z łóżka osobom dotkniętym paraliżem lub niedowładem.

W MediStuff wypożyczysz sprzęt medyczny dedykowany obłożnie chorym Pacjentom, wymagającym nieustannej, kompleksowej opieki. W przygotowanym asortymencie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu wyposażony w kółka, kaniulę nosową, system sygnalizacji pracy i miernik przepływu tlenu. Zachęcamy także do wynajmu ssaków medycznych, których zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru wydzielin. Dostępne w naszej ofercie urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze i posiadają filtr antybakteryjny, końcówkę odsysającą i przewód ssący. Wypożyczone sprzęty medyczne możesz trzymać na stoliku przyłóżkowym.

Pacjentom, którzy mają problem z poruszaniem się, możemy zapewnić wysokiej jakości wózek specjalistyczny z zagłówkiem z opcją regulacji, zdejmowanymi kołami i dwoma systemami hamulców. W przygotowanej ofercie znajdziesz także jego alternatywę – wózek ortopedyczny wyposażony w zdejmowane podłokietniki i podnóżki oraz składane siedzisko. Osoby chore, potrzebujące stabilizacji podczas chodzenia po domu lub poza nim zachęcamy do wypożyczenia balkoniku. Składany sprzęt posiada nóżki z funkcją regulacji, gumowe rączki oraz antypoślizgowe nakładki.

Oprócz profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w MediStuff znajdziesz także elementy wyposażenia pokoju Pacjenta, dzięki którym zwiększysz jego komfort w okresie choroby i rekonwalescencji. Jednym z nich jest materac przeciwodleżynowy rurowy, będący niezbędny w przypadku osób, którym zalecono długotrwałe leżenie. Dobrym pomysłem jest również wynajęcie krzesła toaletowego na kółkach lub jego alternatywy, czyli krzesła toaletowego stacjonarnego. Sprzęty te umożliwiają higieniczne i bezproblemowe załatwianie potrzeb fizjologicznych.

Proponowane produkty