Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Jarocin

Szukasz wysokiej jakości sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego, dzięki któremu zapewnisz bliskiej Ci osobie właściwą opiekę, bezpieczeństwo i jak największy komfort? Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni MediStuff! W naszym asortymencie znajdziesz łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu, balkonik, szynę CPM oraz wiele innych profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia pokoju Pacjenta. Nie tylko nie pobieramy kaucji za wynajem, ale także zapewniamy tani transport na terenie województwa wielkopolskiego oraz wniesienie i montaż wypożyczonego sprzętu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy tani dowóz wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z oddziału lokalnego w Poznaniu lub Koninie do miast i wsi na terenie powiatu jarocińskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. W przypadku Jarocina i okolicznych miejscowości, w tym Żerkowa, Kotlina czy Jaraczewa, stawka za transport wynosi jedynie 2 zł za każdy kilometr. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania dokładnych kosztów dostarczenia zamówienia pod wskazany adres.

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby zagwarantować Pacjentom odpowiednią i kompleksową opiekę. W przygotowanej ofercie nie zabrakło koncentratora tlenu w atrakcyjnej cenie wynajmu za miesiąc. Urządzenie jest wyposażone w kaniulę nosową, kółka, miernik przepływu tlenu i system organizacji pracy. Umożliwiamy także wypożyczenie ssaków medycznych z pojemnikiem, przewodem ssącym i filtrem antybakteryjnym. Oba sprzęty możesz trzymać na dostępnym w naszym asortymencie stoliku przyłóżkowym.

Oprócz urządzeń medycznych nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego zapewnia dostęp do profesjonalnych i wysokiej jakości urządzeń stworzonych z myślą o Pacjentach w okresie odzyskiwania sprawności po operacjach lub urazach. Takim osobom możemy przede wszystkim zapewnić łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, chodzik rehabilitacyjny z hamulcami ręcznymi i solidnymi uchwytami oraz szynę CPM wyposażoną w pilota i miękkie podkładki pod nogi. Co więcej, zespół MediStuff udziela bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych. Posiadamy również podnośnik pacjenta.

Z myślą o Pacjentach, którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się, przygotowaliśmy sprzęty pozwalające na zapewnienie im bezpieczeństwa i komfortu podczas przemieszczania się nie tylko w obrębie domu, ale także poza nim. W ofercie posiadamy między innymi balkonik z antypoślizgowymi nakładkami dedykowany osobom, które potrzebują stabilizacji w trakcie spacerów. Dodatkowo wynajmujemy wózek ortopedyczny wyposażony w składane siedzisko, zdejmowane podłokietniki i podnóżki oraz wózek specjalistyczny z dwoma systemami hamulców i regulowanym oparciem.

W ofercie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego MediStuff nie zabrakło także elementów wyposażenia pokoju Pacjenta, których celem jest podniesienie jakości życia chorego i zagwarantowanie mu maksymalnego komfortu. Zachęcamy do wynajęcia materaca przeciwodleżynowego rurowego z funkcją regulacji ciśnienia i systemem rur wypełnionych powietrzem, zapobiegającego powstawaniu podrażnień. Pacjentom zapewniamy również krzesło toaletowe na kółkach oraz krzesło toaletowe stacjonarne z dodatkiem higienicznych i łatwych w opróżnianiu wiaderek.

Proponowane produkty