Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kalisz

Wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacja oraz opieka pielęgnacyjna to najważniejsze usługi marki MediStuff. Celem, który przyświeca nam od samego początku jest pomoc i wsparcie dla chorych i potrzebujących. Odpowiednio zaprojektowany sprzęt jest w stanie spełnić wiele wymagań i dostosować się do nowo powstających problemów. Wyszkolony i doświadczony zespół rehabilitantów pomaga w aktywnym powrocie do dawnej kondycji oraz terapii ruchowej.

Dostawy do domu klienta z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego odbywają się w obszarze aż 5 województw, w tym Wielkopolskiego. Miasto Kalisz obsługiwane jest z magazynu w Koninie. Kursujemy również do pobliskich miasteczek takich jak Opatówek, Blizanów, Żelazków, Godziesze Wielkie, Szczytniki, Koźminek, Stawiszyn, Brzeziny, Lisków, Mycielin i Ceków-Kolonia. Indywidualnie wyliczony koszt dostawy odbywa się podczas składania zamówienia. Na cenę transportu składa się długość trasy do pokonania przemnożona przez stawkę 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Asortyment specjalistycznie zaprojektowany pod potrzeby osób starszych i chorych

Pacjenci z zaburzeniami ruchu wymagają odpowiedniej pomocy i wsparcia. Wyzwaniem zaczyna być wyjście do sklepu, spacer czy chodzenie po domu. Chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik staną się jedną z lepszych form stabilizacji i wsparcia podczas krótkich i długich wypraw. Podczas stanów bardziej zaawansowanych pomocne mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która jest niezastąpiona podczas rekonwalescencji po operacji stawu kolanowego oraz biodrowego.

Osoby starsze i chore w stanach leżących potrzebują specjalistycznej opieki oraz sprzętów. Jesteśmy w stanie zagwarantować asortyment najwyższej jakości, które dodatkowo wesprze i odciąży. Jednym z najbardziej polecanych produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które zapewnia odpowiednie ułożenie ciała Pacjenta oraz pomoc przy terapii ruchowej. Innymi polecanymi akcesoriami do opieki nad osobami leżącymi są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który zapewnia stały dostęp do odpowiedniego poziomu powietrza.

Proponowane produkty