Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kępno

Odpowiednia opieka nad Pacjentem wymaga wyposażenia domu lub mieszkania we właściwe sprzęty medyczne i rehabilitacyjne, które możesz wypożyczyć w MediStuff w konkurencyjnych cenach i bez dodatkowych ukrytych opłat. Nasza bogata oferta obejmuje przede wszystkim łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, szynę CPM, koncentrator tlenu czy wózek specjalistyczny niezbędne do zapewnienia choremu bezpieczeństwa i komfortu. Z myślą o klientach z mniejszych miejscowości w województwie wielkopolskim zapewniamy również transport wypożyczonych sprzętów pod wskazany adres, ich wniesienie i montaż.

W MediStuff zapewniamy tani i szybki transport na terenie powiatu kępińskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. Wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy z oddział lokalnego w Koninie do Kępna i okolicznych miejscowości, w tym Baranowa, Bralina, Łęki Opatowskiej, Perzowa, Rychtala i Trzcinicy, w cenie 2 zł za każdy kilometr. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej w celu dokonania dokładnej wyceny transportu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz urządzenia niezbędne do pracy z fizjoterapeutą, dzięki którym na nowo odzyskasz lub poprawisz sprawność kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa. Umożliwiamy wynajem łóżka rehabilitacyjnego sterowanego elektrycznie, chodzika rehabilitacyjnego oraz szyny CPM w bardzo atrakcyjnej cenie za miesiąc. Dodatkowo udzielamy darmowych porad fizjoterapeutycznych. Jeśli Pacjent ma problem z samodzielnym poruszaniem się, zachęcamy do wypożyczenia wózka specjalistycznego, wózka ortopedycznego lub balkonika.

Osobom obłożnie chorym jesteśmy w stanie zapewnić ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym i końcówką odsysającą oraz łatwy w obsłudze koncentrator tlenu. Urządzenie posiada system sygnalizacji pracy, butelkę, wygodną rączkę i kaniulę nosową oraz zapewnia nieprzerwaną dostawę powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz również krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach. Wyposażenie ich w wyjmowane i demontowalne wiaderka gwarantuje możliwość komfortowego i higienicznego załatwiania potrzeb fizjologicznych.

W MediStuff przygotowaliśmy szereg propozycji, dzięki którym zapewnisz Pacjentowi wygodę w okresie choroby i rekonwalescencji. Jedną z nich jest materac przeciwodleżynowy rurowy z funkcją zmiany regulacji ciśnienia, polecany w szczególności osobom, które z powodów zdrowotnych nie powinny wstawać. Dodatkowo zachęcamy do wypożyczenia podnośnika Pacjenta dedykowanego osobom dotkniętym paraliżem lub niedowładem. W ofercie znajdziesz również stolik przyłóżkowy na kółkach z blatem, funkcją podnoszenia i opuszczenia, idealny do trzymania na nim niezbędnego sprzętu, np. koncentratora tlenu.

Proponowane produkty