Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Koło

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff wyposażona jest w niezwykle inteligentny i specjalnie zaprojektowany asortyment, który znacząco ma odciążyć naszych Pacjentów oraz ich bliskich. Pomoc dla osób starszych oraz chorych jest dla nas niezwykle ważna. Połączyliśmy dodatkowo usługę wypożyczalni z rehabilitacją oraz opieką pielęgnacyjną. Wykwalifikowany sztab terapeutów pomoże w częstej stymulacji mięśni i kości, a także powrocie do poprzedniej kondycji fizycznej.

Transport z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego pod dom Pacjenta jest nie tylko pomocny, ale często zbawienny dla osób bez samochodu. Działamy na terenie aż pięciu województw, w tym Wielkopolskiego oraz miasta Koło. Dojeżdżamy z Konina również do okolicznych miejscowości takich jak Dąbie, Kłodawa, Przedecz, Babiak, Chodów, Grzegorzew, Kościelec, Olszówka czy Osiek Mały. Stawka 2 zł za kilometr mnożona jest przez długość trasy, jaką nasz kurier musi pokonać. Indywidualna wycena dokonywana jest podczas składania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt, który szczyci się najwyższą jakością

Osoby z problemami poruszania się wymagają dodatkowej pomocy i opieki. Wyzwaniem staje się wyjście do sklepu czy na spacer. Aby zwrócić naszym Pacjentom trochę samodzielności i niezależności proponujemy im chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Zapewnią one odpowiednią stabilizację i podtrzymanie. Osoby starsze lub chore z o wiele poważniejszymi zaburzeniami ruchu największą pomoc mogą otrzymać korzystając z wózka ortopedycznego, wózka specjalistycznego, krzesła toaletowego stacjonarnego, krzesła toaletowego na kółkach, a także szyny cpm, która jest niezbędna po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Naszymi klientami są również bliscy osób w ciężkich leżących stanach. Takie osoby potrzebują specjalistycznej opieki i pomocy. Jednym z najbardziej polecanych przez nas produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które nie tylko wspomoże w odpowiednim ułożeniu Pacjenta, ale również będzie wsparciem podczas terapii ruchowej. Innymi sprzętami, które również będą wielce pomocne przy osobach leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który gwarantuje stały dostęp do powietrza dla osób z zaburzeniami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty