Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kościan

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff zapewnia nie tylko łatwy dostęp do wysokiej jakości urządzeń, ale także umożliwia skorzystanie z pomocy doświadczonego fizjoterapeuty. W naszej ofercie czeka na Ciebie materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, chodzik rehabilitacyjny i wiele innych sprzętów, dzięki którym zapewnisz Pacjentowi odpowiednie warunki i opiekę oraz bezpieczeństwo i komfort w tak wymagającym okresie. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości transportu zamówienia na terenie województwa wielkopolskiego oraz jego bezpłatnego wniesienia i montażu.

Wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy z oddziału lokalnego w Poznaniu do Kościana i pobliskich miejscowości, np. Czempinia, Krzywinia czy Śmigla, w cenie 1,50 zł za każdy kilometr. Co więcej, zapewniamy transport na terenie całego powiatu kościańskiego oraz województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej! W trakcie przyjmowania zamówienia przedstawimy dokładną wycenę dowozu.

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne urządzenia stworzone z myślą o ćwiczeniach kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa w zaciszu własnego domu. W ofercie posiadamy łóżko rehabilitacyjne z elastycznym stelażem i fontami, wyposażone w wysięgnik z trójkątem i pilot umożliwiający sterowanie, chodzik rehabilitacyjny z hamulcami oraz szynę CPM z dodatkiem miękkich podkładek pod nogi. Co więcej, nasz zespół udziela bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Z myślą o Pacjentach wymagających kompleksowej i stałej opieki w wypożyczalni sprzętu medycznego przygotowaliśmy koncentrator tlenu. Urządzenie umożliwia nieprzerwaną dostawę powietrza o zwiększonej jego zawartości i ułatwia oddychanie. Obłożnie chorym jesteśmy w stanie zapewnić ssak medyczny z pojemnikiem i filtrem antybakteryjnym, pozwalający na higieniczne odprowadzanie nadmiaru wydzielin. Oba sprzęty możesz trzymać na stoliku przyłóżkowym, który wypożyczysz w MediStuff w atrakcyjnej cenie.

Pacjenci, którzy mają problem z poruszaniem się lub są dotknięci paraliżem, mogą być zainteresowani wynajmem stabilnego podnośnika pacjenta, ułatwiającego wstawanie z łóżka i zapewniającego bezpieczeństwo. W dostępnym asortymencie posiadamy również wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny i balkonik z antypoślizgowymi nakładkami – sprzęty te są idealne dla chorych, którzy z powodu stanu zdrowia powinni ograniczyć chodzenie lub wymagają pomocy i stabilizacji w trakcie codziennych spacerów po domu i poza nim.

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz także materac przeciwodleżynowy rurowy wyposażony w system regulacji ciśnienia, dedykowany w szczególności Pacjentom, którzy mają ograniczone możliwości wstawania i są najbardziej narażeni na powstawanie odleżyn i podrażnień. Zachęcamy także do wynajęcia krzesła toaletowego na kółkach lub krzesła toaletowego stacjonarnego posiadających łatwe w czyszczeniu wiaderka. Dzięki nim zapewnisz choremu komfort załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Proponowane produkty