Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kościan

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff zapewnia nie tylko łatwy dostęp do wysokiej jakości urządzeń, ale także umożliwia skorzystanie z pomocy doświadczonego fizjoterapeuty. W naszej ofercie czeka na Ciebie materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, chodzik rehabilitacyjny i wiele innych sprzętów, dzięki którym zapewnisz Pacjentowi odpowiednie warunki i opiekę oraz bezpieczeństwo i komfort w tak wymagającym okresie. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości transportu zamówienia na terenie województwa wielkopolskiego oraz jego bezpłatnego wniesienia i montażu.

Wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy z oddziału lokalnego w Poznaniu do Kościana i pobliskich miejscowości, np. Czempinia, Krzywinia czy Śmigla, w cenie 2zł za każdy kilometr. Co więcej, zapewniamy transport na terenie całego powiatu kościańskiego oraz województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej! W trakcie przyjmowania zamówienia przedstawimy dokładną wycenę dowozu.

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne urządzenia stworzone z myślą o ćwiczeniach kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa w zaciszu własnego domu. W ofercie posiadamy łóżko rehabilitacyjne z elastycznym stelażem i fontami, wyposażone w wysięgnik z trójkątem i pilot umożliwiający sterowanie, chodzik rehabilitacyjny z hamulcami oraz szynę CPM z dodatkiem miękkich podkładek pod nogi. Co więcej, nasz zespół udziela bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Z myślą o Pacjentach wymagających kompleksowej i stałej opieki w wypożyczalni sprzętu medycznego przygotowaliśmy koncentrator tlenu. Urządzenie umożliwia nieprzerwaną dostawę powietrza o zwiększonej jego zawartości i ułatwia oddychanie. Obłożnie chorym jesteśmy w stanie zapewnić ssak medyczny z pojemnikiem i filtrem antybakteryjnym, pozwalający na higieniczne odprowadzanie nadmiaru wydzielin. Oba sprzęty możesz trzymać na stoliku przyłóżkowym, który wypożyczysz w MediStuff w atrakcyjnej cenie.

Pacjenci, którzy mają problem z poruszaniem się lub są dotknięci paraliżem, mogą być zainteresowani wynajmem stabilnego podnośnika pacjenta, ułatwiającego wstawanie z łóżka i zapewniającego bezpieczeństwo. W dostępnym asortymencie posiadamy również wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny i balkonik z antypoślizgowymi nakładkami – sprzęty te są idealne dla chorych, którzy z powodu stanu zdrowia powinni ograniczyć chodzenie lub wymagają pomocy i stabilizacji w trakcie codziennych spacerów po domu i poza nim.

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz także materac przeciwodleżynowy rurowy wyposażony w system regulacji ciśnienia, dedykowany w szczególności Pacjentom, którzy mają ograniczone możliwości wstawania i są najbardziej narażeni na powstawanie odleżyn i podrażnień. Zachęcamy także do wynajęcia krzesła toaletowego na kółkach lub krzesła toaletowego stacjonarnego posiadających łatwe w czyszczeniu wiaderka. Dzięki nim zapewnisz choremu komfort załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Proponowane produkty