Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Krotoszyn

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego znajdziesz specjalistyczne urządzenia stworzone z myślą o Pacjentach wymagających odpowiedniej opieki w trakcie choroby, rekonwalescencji i rehabilitacji. W dostępnym asortymencie posiadamy między innymi koncentrator tlenu, wózek specjalistyczny, łóżko rehabilitacyjne czy też podnośnik pacjenta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny wynajmu i brak ukrytych opłat, nie pobieramy również kaucji. Nasz zespół zapewnia także transport wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta w województwie wielkopolskim oraz pomaga w jego wniesieniu i montażu.

W MediStuff gwarantujemy szybki i tani dowóz wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres na terenie powiatu krotoszyńskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. Mieszkańcy Krotoszyna i okolicznych miejscowości, w tym Sulmierzyc, Kobylina, Koźmina Wielkopolskiego i Zdun, mogą skorzystać z oferty transportu zamówienia już za 2 zł za kilometr. Odległość liczymy od oddziału lokalnego zlokalizowanego w Koninie. Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania dokładnej wyceny dowozu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentom, w wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff umożliwiamy wynajęcie specjalistycznych urządzeń, pozwalających na zagwarantowanie nieustannej i kompleksowej opieki osobom obłożnie chorym. Zapewniamy wysokiej jakości koncentrator tlenu, który gwarantuje ciągłą, nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości. W ofercie znalazł się również ssak medyczny z filtrem antybakteryjny. Osoby dotknięte paraliżem lub niedowładem zachęcamy do wypożyczenia bezpiecznego i stabilnego podnośnika Pacjenta sterowanego pilotem.

W MediStuff wypożyczamy sprzęt rehabilitacyjny oraz oferujemy bezpłatne porady z zakresu fizjoterapii. Pacjentom wymagającym ćwiczeń, których celem jest poprawa lub całkowite przywrócenie sprawności kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa, możemy zapewnić elektrycznie sterowane łóżko rehabilitacyjne, stabilny chodzik rehabilitacyjny z hamulcami oraz szynę CPM z pilotem. W przygotowanym asortymencie znajdziesz także wózek specjalistyczny, wózek ortopedyczny i balkonik dedykowane Pacjentom z problemami z samodzielnym poruszaniem się.

Zachęcamy również do wypożyczenia mebli i elementów wyposażenia pokoju osób chorych, pozwalających na podniesienie ich komfortu. Pacjenci, którzy z powodów zdrowotnych mają ograniczoną możliwość wstawania, mogą być zainteresowani wynajęciem materaca przeciwodleżynowego rurowego oraz stolika przyłóżkowego. W przygotowanej ofercie nie zabrakło także krzesła toaletowego stacjonarnego i jego mobilnego odpowiednika, czyli krzesła toaletowego na kółkach. Oba sprzęty posiadają wiaderka, które umożliwiają nie tylko higieniczne załatwianie potrzeb fizjologicznych, ale także ich łatwe czyszczenie i opróżnianie.

Proponowane produkty