Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Leszno

Z myślą o wszystkich Pacjentach, którzy wymagają specjalistycznej opieki, wypożyczalnia MediStuff przygotowała profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, dzięki któremu okres powrotu do zdrowia będzie komfortowy i bezpieczny. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wózek ortopedyczny, koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne czy krzesło toaletowe stacjonarne w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo nie pobieramy kaucji oraz zapewniamy darmowe wniesienie i montaż sprzętu do domu pacjenta. Klientom z województwa wielkopolskiego umożliwiamy także skorzystanie z opcji taniego dowozu urządzeń.

W MediStuff zapewniamy szybki transport wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z oddziału lokalnego w Poznaniu do Leszna i okolicznych miejscowości, w tym Osiecznej, Rydzyny, Krzemieniewa, Lipna, Święciechowej, Wijewa i Włoszakowic, w cenie 2 zł za każdy kilometr. Co więcej, dowóz jest możliwy do pozostałych miast i wsi w powiecie leszczyńskim oraz na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dokładna wycena kosztów transportu sprzętu jest dokonywana w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz wszystkie urządzenia niezbędne do poprawy lub odzyskania sprawności po urazach i operacjach kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa. W dostępnym asortymencie czeka na Ciebie chodzik rehabilitacyjny z hamulcami ręcznymi i wygodnym siedzeniem oraz łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie. Zapewniamy także szynę CPM wyposażoną w pilota i miękkie podkładki pod nogi. Pacjentom z niedowładem lub paraliżem możemy dostarczyć również bezpieczny podnośnik o stabilnej konstrukcji.

Oprócz sprzętu rehabilitacyjnego w ofercie naszej wypożyczalni czeka na Ciebie profesjonalny sprzęt medyczny. Dostępny koncentrator tlenu dedykowany jest Pacjentom, którzy wymagają ciągłej i nieprzerwanej dostawy powietrza z jego zwiększoną zawartością. Nie zabrakło także ssaków medycznych, pozwalających na łatwe i higieniczne odprowadzanie nadmiaru wydzielin. W MediStuff umożliwiamy również wynajem krzesła toaletowego stacjonarnego lub jego mobilnej alternatywy, czyli krzesła toaletowego na kółkach z dodatkiem wiaderek, umożliwiających bezproblemowe załatwianie potrzeb fizjologicznych.

Chorym z ograniczonymi możliwościami wstawania i samodzielnego poruszania się proponujemy wysokiej jakości wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny oraz balkonik. W przypadku Pacjentów, którym zalecono długie leżenie, zachęcamy do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego z funkcją regulacji ciśnienia, dzięki któremu okres choroby spędzony w łóżku jest pełen wygody, a ryzyko powstawania odleżyn zostaje zminimalizowane. W MediStuff znajdziesz także stolik przyłóżkowy, będący doskonałym elementem wyposażenia pokoju każdej osoby chorej.

Proponowane produkty