Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Luboń

W wypożyczalni MediStuff znajdziesz wysokiej jakości sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, dzięki którym zagwarantujesz Pacjentowi komfort, bezpieczeństwo i co najważniejsze – właściwą opiekę w tak wymagającym okresie. W przygotowanej ofercie czeka na Ciebie wózek ortopedyczny, chodzik rehabilitacyjny, koncentrator tlenu, a nawet stolik przyłóżkowy, pozwalające na zapewnienie choremu odpowiednich warunków w odzyskiwaniu sprawności i zdrowia. Nasz zespół gwarantuje tani transport na terenie całego województwa wielkopolskiego, wniesienie sprzętu do domu Pacjenta oraz jego montaż.

W MediStuff dowozimy wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny na terenie powiatu poznańskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. Klientom z Lubonia i okolicznych miejscowości, np. Poznania, Swarzędza, Mosiny, Czerwonaka, Tarnowa Podgórnego, Komornik, Kórnika, Dopiewa, Pobiedzisk, Kostrzyna, Murowanej Gośliny, Suchego Lasu, Stęszewa, Rokietnicy, Buku, Puszczykowa i Kleszczewa, możemy zaproponować atrakcyjną stawkę, wynoszącą jedynie 2 zł za każdy kilometr liczony od oddziału lokalnego w Poznaniu, lecz nie mniej niż 30 zł. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu dokonania dokładnej wyceny transportu sprzętu!

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W MediStuff możesz wypożyczyć w przystępnej cenie profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu odzyskasz sprawność po urazie lub operacji w zaciszu własnego domu. W przygotowanej ofercie czeka na Ciebie łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny oraz szyna CPM dedykowane treningom kończyn dolnych i górnych. Co więcej, nasz zespół udziela darmowych porad fizjoterapeutycznych. Chorym dotkniętym paraliżem jesteśmy w stanie zapewnić stabilny i bezpieczny podnośnik pacjenta sterowany pilotem oraz wózek specjalistyczny z dwoma systemami hamulców.

Obłożnie chorym Pacjentom, którzy wymagają nieustannej opieki, z chęcią wypożyczymy profesjonalny sprzęt medyczny, wśród którego nie zabrakło koncentratora tlenu. Urządzenie umożliwia nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości i ułatwia oddychanie. W asortymencie posiadamy także ssak medyczny wyposażony w pojemnik i filtr antybakteryjny. Dobrym pomysłem jest również zapewnienie Pacjentowi krzesła toaletowego na kółkach lub krzesła toaletowego stacjonarnego, umożliwiających komfortowe, bezpieczne i higieniczne załatwianie potrzeb fizjologicznych.

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff nie zabrakło także materaca przeciwodleżynowego rurowego z dodatkową funkcją regulacji ciśnienia, minimalizującego ryzyko wystąpienia odleżyn. W ofercie posiadamy również stolik przyłóżkowy, dzięki któremu Pacjent może mieć wszelkie niezbędne przedmioty w zasięgu ręki. Chorzy, którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się, mogą być zainteresowani wypożyczeniem wózka ortopedycznego lub balkoniku, pozwalających na przemieszczanie się nie tylko po domu, ale także poza nim.

Proponowane produkty