Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Międzychód

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff umożliwia Ci wynajęcie profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia w przystępnej cenie wraz z transportem na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dla Pacjentów przygotowaliśmy między innymi wózek specjalistyczny, łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu oraz szynę CPM w bardzo przystępnych cenach i bez konieczności wpłacania kaucji. Profesjonalny sprzęt dostarczamy pod wskazany adres, wnosimy go oraz montujemy, a na życzenie klienta udzielamy dodatkowo bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z naszego oddziału w Poznaniu do domu Pacjenta. W MediStuff oferujemy dowóz nie tylko na terenie powiatu międzychodzkiego, ale także całego województwa wielkopolskiego w bardzo atrakcyjnych cenach. Klientom z Międzychodu i okolicznych miejscowości, no. Sierakowa, Chrzypska Wielkiego i Kwilcza, zapewniamy transport już za 2 zł za każdy kilometr. Dokładna wycena jest dokonywana w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oferuje Ci wysokiej jakości urządzenia, dzięki którym na nowo odzyskasz lub poprawisz sprawność kończyn dolnych, górnych lub kręgosłupa po ich urazie bądź operacji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy przede wszystkim łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny oraz szynę CPM, pozwalające na wykonywanie odpowiednich ćwiczeń pod okiem profesjonalisty. Nasz zespół z radością udzieli Ci również darmowych porad fizjoterapeutycznych. W przygotowanym asortymencie nie zabrakło także podnośnika Pacjenta.

Osobom obłożnie chorym, które wymagają nieustannej opieki, jesteśmy w stanie zapewnić ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym oraz koncentrator tlenu. Sprzęt jest wyposażony w miernik przepływu tlenu, wygodną rączkę, butelkę, kaniulę nosową oraz system sygnalizacji pracy. W dostępnym asortymencie znajdziesz również krzesło toaletowe stacjonarne z łatwo demontowalnym wiaderkiem z klapą oraz krzesło toaletowe na kółkach z wyjmowanym wiaderkiem i wygodnym oparciem. Znakomitym pomysłem jest również wyposażenie pokoju Pacjenta w prosty stolik przyłóżkowy.

W wypożyczalni sprzętu medycznego czeka na Ciebie szereg propozycji dedykowanych Pacjentom z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Dla takich osób przygotowaliśmy między innymi wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny oraz balkonik, dzięki którym odzyskają odrobinę samodzielności. Nie zapomnij także o zapewnieniu odpowiedniego materaca przeciwodleżynowego rurowego, który wypożyczysz w MediStuff w bardzo atrakcyjnej cenie, gwarantującego komfort leżenia oraz skutecznie zapobiegającego występowaniu bolesnych podrażnień i otarć.

Proponowane produkty