Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Nowy Tomyśl

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym każdy Pacjent, bez względu na miejsce jego zamieszkania, otrzymuje dostęp do profesjonalnych urządzeń i mebli, gwarantujących odpowiednie warunki do szybkiego powrotu do zdrowia. W przygotowanej ofercie znajdziesz między innymi łóżko rehabilitacyjne, wózek ortopedyczny, szynę CPM i koncentrator tlenu dostępne w atrakcyjnych cenach za wynajem. W MediStuff nie pobieramy kaucji za wypożyczenie sprzętu. Co więcej, zapewniamy transport na terenie województwa wielkopolskiego oraz wniesienie i montaż w domu Pacjenta.

Nasz zespół oferuje tani i szybki dowóz wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres. Mieszkańcom Nowego Tomyśla i okolicznych miejscowości, w tym Lwówka, Opalenicy, Zbąszynia, Kuślina i Miedzichowa, zapewniamy transport zamówienia już za 2 zł za każdy kilometr liczony od oddziału w Poznaniu. Dodatkowo dostarczamy je na terenie całego powiatu nowotomyskiego i całego województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania dokładnej wyceny dowozu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff oferuje dostęp do wysokiej jakości urządzeń stworzonych z myślą o ćwiczeniach poprawiających sprawność kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa. Pacjentom po ich urazie lub operacji możemy zapewnić sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne z wysięgnikiem z trójkątem, chodzik rehabilitacyjny z hamulcami ręcznymi oraz specjalistyczną szynę CPM. Co więcej, w MediStuff udzielamy bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych. Zachęcamy także do wynajmu podnośnika Pacjenta – urządzenia z pasami i przyciskami bezpieczeństwa, ułatwiającego wstawanie z łóżka.

Osobom z ograniczonymi możliwościami samodzielnego poruszania się proponujemy wózek ortopedyczny lub wózek specjalistyczny, dzięki którym przemieszczanie się nie tylko w obrębie domu, ale także poza nim staje się komfortowe i całkowicie bezpieczne. Dodatkowo w przygotowanym asortymencie nie zabrakło balkonika z antypoślizgowymi nakładkami, dedykowanego Pacjentom potrzebującym stabilizacji i wsparcia podczas spacerów. W MediStuff umożliwiamy również wynajem krzesła toaletowego na kółkach oraz krzesła toaletowego stacjonarnego wyposażonych w higieniczne, łatwe w czyszczeniu i opróżnianiu wiaderka.

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz także urządzenia niezbędne do zapewnienia Pacjentom kompleksowej i nieustannej opieki. W przygotowanym asortymencie posiadamy koncentrator tlenu, który zapewnia nieprzerwaną dostawę powietrza o zwiększonym stężeniu tlenu, oraz ssak medyczny odprowadzający nadmiar wydzielin. Oba urządzenia możesz przechowywać na stoliku przyłóżkowym dostępnym w bardzo atrakcyjnej cenie wynajmu za miesiąc. Chorym, którzy z powodu stanu swojego zdrowia mają ograniczone możliwości wstawania, możemy zapewnić materac przeciwodleżynowy rurowy.

Proponowane produkty