Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Oborniki

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby zagwarantować Pacjentowi odpowiednią opiekę, komfort i bezpieczeństwo w trakcie choroby i rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy między innymi koncentrator tlenu, krzesło toaletowe stacjonarne, wózek ortopedyczny czy chodzik rehabilitacyjny w bardzo atrakcyjnych cenach wynajmu i bez konieczności wpłacania kaucji. W MediStuff zapewniamy tani transport na terenie województwa wielkopolskiego oraz pomagamy we wniesieniu i montażu wypożyczonego sprzętu.

Klientów z Obornik i okolicznych miejscowości, np. Rogoźna czy Roczowołu, zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego bezpośrednio do domu Pacjenta. Stawka wynosi jedyne 2 zł za każdy kilometr liczony od Poznania. W MediStuff zapewniamy także dowóz na terenie innych miast i wsi powiatu obornickiego oraz całego województwa wielkopolskiego. Aby poznać dokładny koszt transportu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz przede wszystkim profesjonalne urządzenia, których zadaniem jest zapewnienie Pacjentowi nie tylko odpowiedniej opieki, ale także bezpieczeństwa. Dostępny w naszej ofercie koncentrator tlenu z kaniulą nosową, systemem sygnalizacji pracy czy butelką dedykowany jest przede wszystkim osobom chorym, które ze względu na stan swojego zdrowia wymagają nieprzerwanej dostawy powietrza ze zwiększonym stężeniem tlenu. Wynajmujemy również ssak medyczny, stolik przyłóżkowy oraz podnośnik Pacjenta.

Oprócz urządzeń medycznych wypożyczamy sprzęt rehabilitacyjny dedykowany ćwiczeniom kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa pod okiem fizjoterapeuty. Osoby po ich urazach i operacjach mogą być zainteresowane łóżkiem rehabilitacyjnym, szyną CPM lub chodzikiem rehabilitacyjnym. Każda z propozycji została odpowiednio zaprojektowana, aby zapewniać bezpieczeństwo podczas treningów. Na życzenie naszych klientów oferujemy także bezpłatne porady fizjoterapeutyczne. Pacjentom z niedowładem nóg lub dotkniętym paraliżem polecamy wynajem wygodnego wózka specjalistycznego.

W MediStuff znajdziesz również materac przeciwodleżynowy rurowy, pozwalający na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia powodujących dyskomfort podrażnień, których przyczyną jest zbyt długie leżenie bez ruchu. Zachęcamy także do wypożyczenia balkoniku lub wózka ortopedycznego, umożliwiających Pacjentom swobodne i samodzielne poruszanie się po domu i poza nim. W ofercie nie zabrakło także krzesła toaletowego stacjonarnego i jego mobilnego odpowiednika, czyli krzesła toaletowego na kółkach, zwiększających komfort załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Proponowane produkty