Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ostrów Wielkopolski

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff połączona z usługą rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej jest w stanie znacząco poprawić jakość życia naszych Pacjentów. Zestaw specjalistycznie zaprojektowanego asortymentu nie tylko wspomoże walkę z codziennymi wyzwaniami, ale również odciąży bliskich, którzy opiekują się osobami starszymi lub chorymi. Sztab wykwalifikowanych terapeutów pomoże w powrocie do dawnej kondycji fizycznej.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z możliwością dostawy działa na terenie aż pięciu województw, w tym Wielkopolskiego. Ostrów Wielkopolski jest jednym z większych miast obsługiwanym z Poznania, do którego kursują nasi dostawcy. Obsługujemy również pobliskie miejscowości takie jak Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków, Przygodzice, Sieroszewice oraz Sośnie. Indywidualna wycena każdej usługi odbywa się na podstawie długości trasy do pokonania, a także stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistycznie zaprojektowany sprzęt znacząco odciążający osoby chore i starsze

Nasi Pacjenci bardzo często skarżą się na uciążliwe problemy podczas poruszania się. Samodzielnie nie są w stanie wyjść do sklepu, na spacer czy nawet chodzić po domu. Dla takich Pacjentów najlepszym rozwiązaniem może okazać się balkonik oraz chodzik rehabilitacyjny, który odpowiednio podtrzyma oraz zapewni stabilizację. Dla osób z bardziej zaawansowanymi zaburzeniami chodzenia wsparciem staną się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, niezastąpiona po operacjach stawu kolanowego czy biodrowego.

Osoby starsze lub chore, które praktycznie nie mogą się samodzielnie poruszać wymagają odpowiedniej opieki i pielęgnacji. Aby odciążyć zarówno bliskich jak i samych Pacjentów proponujemy nowoczesne rozwiązania w formie sprzętu, np. łóżko rehabilitacyjne, które świetnie wspomaga terapię ruchową zapewniającą stymulacje nieużywanych mięśni i kości. Równie polecanymi produktami dla osób w stanach leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który całodobowo jest w stanie dostarczać odpowiedni poziom powietrza.

Proponowane produkty