Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Ostrzeszowie

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff czekają na Ciebie profesjonalne urządzenia dedykowane zarówno osobom obłożnie chorym, jak i Pacjentom wymagającym odpowiedniej rehabilitacji. Wśród przygotowanych propozycji znajdziesz między innymi koncentrator tlenu, wózek ortopedyczny, łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie czy szynę CPM w atrakcyjnych cenach wynajmu. Dodatkowo nie pobieramy kaucji za wypożyczenie sprzętu. W MediStuff zapewniamy transport, wniesienie urządzeń oraz ich montaż. Na życzenie klientów udzielamy także darmowych porad fizjoterapeutycznych.

Z myślą o Pacjentach z mniejszych miejscowości oferujemy tani transport wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie powiatu ostrzeszowskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. W przypadku Ostrzeszowa i okolic, w tym Grabowa nad Prosną, Mikstatu, Czajkowa, Doruchowa, Kobylej Góry i Kraszewic, koszt dojazdu wynosi jedyne 1,50 zł  za każdy kilometr. Odległość jest liczona od naszego oddziału lokalnego w Koninie. W celu poznania dokładnej wyceny transportu zachęcamy do kontaktu!

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W MediStuff możesz wypożyczyć profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny dedykowany ćwiczeniom kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa. Dzięki niemu pod okiem fizjoterapeuty odzyskasz sprawność po ich urazach i operacjach. Zapewniamy wysokiej jakości łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie pilotem, wyposażone w wysięgnik z trójkątem, kółka systemem blokady czy elastyczny stelaż. Zachęcamy także do wynajęcia chodzika rehabilitacyjnego z hamulcami ręcznymi i pojemnym koszem. W przygotowanej ofercie nie zabrakło również szyny CPM oraz podnośnika Pacjenta.

W okresie choroby i rekonwalescencji niezwykle istotne jest zapewnienie Pacjentowi jak najlepszej i kompleksowej opieki oraz wyposażenie jego pokoju w niezbędne sprzęty medyczne. Właśnie dlatego w naszej wypożyczalni nie zabrakło ssaków medycznych oraz koncentratorów tlenu, czyli urządzeń dedykowanych obłożnie chorym osobom, dzięki którym usuniesz nadmiar wydzielin i zagwarantujesz choremu nieprzerwaną dostawę powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. Pacjenci mogą być także zainteresowani krzesłem toaletowym stacjonarnym i krzesłem toaletowym na kółkach oraz stolikiem przyłóżkowym.

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz urządzenia stworzone specjalnie z myślą o zagwarantowaniu jak największego komfortu Pacjentom z problemami z poruszaniem się. Takim osobom możemy przede wszystkim zapewnić wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny oraz balkonik w bardzo atrakcyjnej cenie za wynajem. Dodatkowo w asortymencie posiadamy materac przeciwodleżynowy rurowy z systemem rur na zmianę wypełnianych powietrzem i pompą funkcji zmiany ciśnienia. Dzięki niemu sprawisz, że Pacjent uniknie powstawania bolesnych i powodujących dyskomfort odleżyn.

Proponowane produkty