Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Ostrzeszowie

Zakładając MediStuff – wypożyczalnię sprzętu medycznego – przyświecał nam prosty cel; stworzenie wypożyczalni, która zajmować będzie się nie tylko oferowaniem sprzętu medycznego, ale również jego dowozem, montażem i poradą.

Dziś, nadal kierowani tą samą zasadą, nasz sprzęt medyczny możemy kierować do klientów w wielu miastach w Polsce – w tym także w Ostrzeszowie!

Historia MediStuff rozpoczyna się w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie po dziś dzień znajduje się siedziba naszej firmy. Dzięki zaufaniu naszych klientów bardzo szybko otworzyliśmy filie także w innych województwach – w tym w województwie wielkopolskim.

W województwie wielkopolskim magazyny MediStuff znajdują się w dwóch miastach – Koninie i Poznaniu. To właśnie z nich nasz sprzęt wędruje do klientów na terenie całego województwa, w tym – do osób mieszkających w Ostrzeszowie.

Dwie siedziby wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff w województwie wielkopolskim gwarantują nie tylko niską cenę dowozu sprzętu, ale również to, że nasi dostawcy na miejsce dostawy dotrą w rekordowym czasie!

Dowóz sprzętu medycznego na terenie Ostrzeszowa

W jaki sposób wypożyczyć sprzęt medyczny w MediStuff? Staramy się zrobić wszystko, by było to jak najprostsze, dlatego udostępniamy naszym klientom różnorodne metody komunikacji z naszą wypożyczalnią. Sprzęt zamówić można przez telefon, maila, lub korzystając z Messengera, zarówno na naszej stronie, jak i firmowym profilu MediStuff na Facebook’u.

Na tym etapie uzgadniamy miejsce dowozu sprzętu, datę dostawy oraz pełny koszt usługi (wypożyczenie + dowóz) w oparciu o liczbę kilometrów dzielących nasz magazyn od miejsca dostawy. Nasz sprzęt dostępny jest dla każdego, dlatego od wielu lat nasz ceny oraz koszta dowozu pozostają niezmienne!

MediStuff charakteryzuje także przejrzystość warunków wypożyczenia – jak na przykład to, że nasz sprzęt wypożyczamy nie pobierając od klientów kaucji.

MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego – powstała jako nasza odpowiedź na starzenie się społeczeństwa. Jako fizjoterapeuci wiemy, że z roku na rok zapotrzebowanie na pomoc rehabilitacyjną będzie wzrastać. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także poradę z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Pomożemy dobrać sprzęt medyczny w zależności od indywidualnych potrzeb chorego.

Oprócz tego, w MediStuff przykładamy ogromną wagę do stanu naszego sprzętu. Po każdym wypożyczeniu nie tylko poddajemy sprzęt dokładnej dezynfekcji, ale także przeprowadzamy jego przegląd oraz działania serwisowe. Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych klientów oddajemy sprzęt spełniający medyczny najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom – unowocześniamy także dostępne modele sprzętu medycznego. W ciągu ostatnich miesięcy w magazynach MediStuff pojawiły się łóżka sterowane bezprzewodowo, które dla naszych klientów dostępne są w niezmiennie niskiej, standardowej cenie!

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

MediStuff w Ostrzeszowie - dostępny sprzęt medyczny

Sztandarowym elementem asortymentu MediStuff są nowoczesne łóżka medyczne. Sterowane elektronicznie za pomocą pilota, umożliwiają łatwą zmianę pozycji chorego, który we własnym zakresie może podnieść lub opuścić oparcie albo dolną część łóżka, naciskając jeden przycisk! Łóżka wyposażone są także w opuszczane barierki oraz trójkąt na wysięgniku – elementy te gwarantują bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Łóżko wyposażone jest w kółka, dzięki czemu mebel można łatwo przemieścić, np. by przewieźć chorego w inne miejsce. Łóżka tego rodzaju to nie tylko doskonałe udogodnienie dla chorego, ale również i dla jego opiekuna.

W MediStuff znaleźć można także stoliki przyłóżkowe, mobilne krzesła toaletowe, materace przeciwodleżynowe czy podnośniki pacjenta. Są to sprzęty medyczne, które pozwalają znacząco zwiększyć komfort osoby wymagającej pobytu w łóżku.

W MediStuff wypożyczyć można również wózki – standardowy wózek inwalidzki oraz wózek specjalistyczny. Ten drugi wyposażony jest w szereg udogodnień, takich jak dodatkowe elementy stanowiące podporę dla nóg czy karku.

Wypożyczamy również koncentratory tlenu, balkoniki, chodziki, ssaki medyczne.

Do nowości w naszej ofercie można zaliczyć sprzęt specjalistyczny, taki jak na przykład szyna do rehabilitacji CPM. To urządzenie, które pozwala dokonywać fizjoterapii z użyciem ruchu biernego, przy minimalnym zaangażowaniu chorego. Na uwagę zasługują także szwajcarskie lampy BIoptron MedAll, umożliwiające terapię światłem. Wśród naszego sprzętu medycznego można znaleźć także oczyszczacze powietrza renomowanej firmy Zepter.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w MediStuff udostępniamy również produkty na sprzedaż. W naszej wypożyczalni można zakupić między innymi łóżka rehabilitacyjne, nowe koncentratory tlenu firmy Konsung, systemy oczyszczania powietrza Zepter czy lampy Bioptron. Dzięki temu można wybrać najbardziej opłacalną opcję – wypożyczenie lub zakup sprzętu na własność.

Proponowane produkty