Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Piła

Firma MediStuff jako wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest w stanie nie tylko pomóc swoim Klientom, ale również znacząco poprawić ich jakość życia. Profesjonalnie zaprojektowany asortyment dostosuje się do potrzeb pacjenta i wymagać związanych z danymi dolegliwościami. Wykwalifikowany sztab terapeutów jest w stanie natomiast wykonywać rehabilitację w ciepłej i domowej atmosferze, jednocześnie pomagając w powrocie do dawnej kondycji fizycznej.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona z usługą transportu działa na terenie aż pięciu województw, w tym Wielkopolskiego. Nasi dostawcy kursują z Poznania do wielu miast, w tym Piły oraz pobliskich, mniejszych miejscowości takich jak Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie oraz Szydłowo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport według wytycznych odnośnie długości trasy do pokonania i stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Nowoczesny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, wyprodukowany pod okiem specjalistów

Naszymi klientami najczęściej są osoby starsze oraz chore, które wymagają dodatkowej pomocy. Przy zaburzeniach chodzenia najbardziej polecamy chodzik rehabilitacyjny i balkonik, który odpowiednie wesprze i zapewni stabilizację. Dla Pacjentów z większymi problemami chodzenia, którzy często muszą korzystać już z wózków największe wsparcie może przynieść wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne czy krzesło toaletowe na kółkach. Po operacjach stawu biodrowego i kolanowego niezbędna będzie natomiast szyna cpm.

Osoby w stanach leżących wymagają dodatkowej, specjalistycznej opieki. Sprzęt, który proponujemy nie tylko pomoże samym chorym, ale również odciąży bliskich, którzy zajmują się odpowiednią i codzienną opieką. Jednym z najbardziej polecanych przez nas produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które wspomaga zarówno naszego Pacjenta, jak i terapeutę podczas częstych ćwiczeń mięśni i stawów. Innymi równie polecanymi sprzętami do opieki nad osobami w stanach leżących jest podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który zapewni stały dostęp do odpowiedniego poziomu powietrza.

Proponowane produkty