Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Pleszew

Z myślą o Pacjentach, którzy wymagają specjalistycznej opieki, wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff umożliwia łatwy i szybki dostęp do wysokiej jakości urządzeń i elementów wyposażenia, pozwalających na zagwarantowanie choremu odpowiedniej opieki, komfortu i bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz stolik przyłóżkowy, koncentrator tlenu, chodzik rehabilitacyjny oraz dziesiątki innych propozycji, które możesz wynająć w przystępnej cenie i bez konieczności wpłacania kaucji. Dodatkowo oferujemy transport na terenie województwa wielkopolskiego oraz wniesienie i montaż sprzętu.

Wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy z Poznania lub Konina do Pleszewa i okolicznych miejscowości, np. Chocza, Dobrzycy, Czermina, Gizałek i Gołuchowa, już za 2 zł za każdy kilometr. Odległość jest liczona od naszego oddziału lokalnego zlokalizowanego w stolicy Wielkopolski. Zapewniamy również transport do pozostałych miast i wsi w powiecie pleszewskim oraz całym województwie wielkopolskim. Dokładna wycena dowozu jest dokonywana w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego przygotowaliśmy dla naszych klientów profesjonalne urządzenia, dzięki którym Pacjenci mogą pracować nad poprawą lub odzyskiwaniem sprawności w zaciszu własnego domu. Sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny oraz szyna CPM umożliwiają ćwiczenia kończyn dolnych i górnych pod okiem doświadczonego specjalisty. Co więcej, nasz zespół udziela bezpłatnych porad z zakresu fizjoterapii. W przygotowanym asortymencie znajdziesz także podnośnik Pacjenta z pilotem sterującym oraz przyciskami i pasami bezpieczeństwa.

Osobom, które z powodów zdrowotnych mają problem z samodzielnym poruszaniem się, możemy zapewnić wózek specjalistyczny z dwoma systemami hamulców i regulowanym zagłówkiem, wózek ortopedyczny wyposażony w zdejmowane podłokietniki i podnóżki oraz balkonik z antypoślizgowymi nakładkami i gumowymi rączkami. Umożliwiamy również wynajem krzesła toaletowego stacjonarnego i jego mobilnej alternatywy, czyli krzesła toaletowego na kółkach w bardzo atrakcyjnej cenie. Każde z nich posiada higieniczne, wyjmowane lub demontowalne wiaderko.

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz także materac przeciwodleżynowy rurowy, dzięki któremu zminimalizujesz ryzyko wystąpienia bolesnych podrażnień spowodowanych zbyt długim leżeniem. W asortymencie posiadamy również stolik przyłóżkowy, na którym możesz trzymać koncentrator tlenu – urządzenie zapewniające nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości z kaniulą nosową, systemem sygnalizacji pracy i miernikiem przepływu tlenu. Obłożnie chorym pacjentom jesteśmy w stanie zapewnićs z filtrem antybakteryjnym.

Proponowane produkty