Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Poznań

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff połączona została z usługą opieki pielęgnacyjnej oraz terapią ruchową. Osoby starsze i chore, które posiadają zaburzenia poruszania się znacząco odczują zmiany dzięki naszym produktom. Szeroki asortyment jest w stanie dostosować się do wszelkich problemów z którymi zmagają się nasi Pacjenci. Wykwalifikowany sztab terapeutów jest natomiast odpowiedzialny za ciepłe i cierpliwe podejście do każdego klienta i pomoc w powrocie do dawnej sprawności fizycznej.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego gwarantuje usługę transportu pod drzwi domu klienta. Obsługujemy aż pięć województw, w tym Wielkopolskie. Miastem, do którego dostarczamy sprzęt jest Poznań. Transport na terenie tego miasta jest całkowicie darmowy. Dowóz dostępny jest również do pobliskich miejscowości takich jak Swarzędz, Luboń, Mosina, Czerwonak, Tarnowo Podgórne, Komorniki, Kórnik, Dopiewo, Pobiedziska, Kostrzyn, Murowana Goślina, a także Suchy Las, Stęszew, Rokietnica, Buk, Puszczykowo i Kleszczewo. W takim przypadku transport wyceniany jest indywidualnie na podstawie stawki 2 zł za kilometr oraz długości trasy do pokonania, jednak nie mniejszy niż 30 zł.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalnie zaprojektowane sprzęty medyczne i rehabilitacyjne

Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby z zaburzeniami poruszania się. Wymagają one odpowiedniego wsparcia w bliskiej osobie podczas spaceru, wyjścia do sklepu czy zwykłego chodzenia po domu. Odpowiednie przystosowane sprzęty takie jak balkonik oraz chodzik rehabilitacyjny są w stanie znacząco wspomóc naszych klientów i oddać im chociaż trochę samodzielności i niezależności. Dla osób z zaawansowanymi zaburzeniami ruchu najbardziej pomocne mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna CPM, która jest idealnie przystosowana do rekonwalescencji po operacjach stawu kolanowego i biodrowego.

Pacjenci leżący wymagają dodatkowej opieki oraz specjalistycznego sprzętu. Asortyment w naszej wypożyczalni jest odpowiednio dostosowany do potrzeb chorych w stanie leżącym. Jednym z najbardziej polecanych produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które wspomaga zarówno terapeutę jak i osobę ćwiczącą. Nasze magazyny wyposażone są również w podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który gwarantuje stały dostęp do odpowiedniego poziomu powietrza.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego - Poznań

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, posiadająca swój oddział w Poznaniu, zajmuje się przede wszystkim wynajmem, wysokiej jakości sprzętu medycznego, przeznaczonego dla pacjentów wymagających rehabilitacji po przebytych chorobach lub operacjach. Jednocześnie świadczymy również usługi opieki pielęgnacyjnej i prowadzimy zajęcia ruchowe z Pacjentami. Nasz wykwalifikowany personel, oprócz bardzo wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności, cechuje się również empatią, tak potrzebną przy pracy z ludźmi wymagającymi otoczenia ich szczególną opieką.

Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje bardzo szeroki asortyment, którego posiadaczem może stać się każdy z naszych klientów. Oferujemy możliwość dostawy na terenie Poznania oraz pobliskich miejscowości, takich jak Puszczykowo, Stęszew, Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Czerwonak, Swarzędz i Kostrzyn. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w stosunku do każdego zamówienia i wynika z odległości. Za każdy przejechany kilometr, naliczona zostaje opłata w wysokości 1,5 zł. Mieszkańcy Poznania mogą również skorzystać z placówki stacjonarnej.

Sprzęt medyczny dla poprawy zdrowia

MediStuff to placówka, która oferuje sprzęt medyczny, umożliwiający szybki powrót do zdrowia, a także poprawę komfortu codziennego funkcjonowania dla osób z różnymi dysfunkcjami. Niezależnie od rodzaju choroby, czy przebytych zabiegów, każdy znajdzie tu coś, co będzie dla niego odpowiednie. Przy ciężkich przypadkach, sprawdzi się łóżko rehabilitacyjne oraz podnośnik pacjenta. Ułatwią one codzienne funkcjonowanie zarówno choremu, jak również jego opiekunowi. Dopełnieniem będzie stolik przyłóżkowy i materac przeciwodleżynowy rurowy. Dla Pacjentów podejmujących próby samodzielnego poruszania się, posiadamy w ofercie wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, chodzik rehabilitacyjny i balkonik.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, proponuje również koncentrator tlenu, ssak medyczny i wspomagającą proces rehabilitacji szynę CPM. Dla ułatwienia codziennej higieny, posiadamy krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach. Dodatkowo naszą ofertę rozszerzamy o prowadzenie rehabilitacji, przy udziale naszych terapeutów. Doskonale sprawą się oni zarówno u osób z lekkimi dysfunkcjami, jak również u Pacjentów z poważnymi zaburzeniami, wymagającymi otoczenia fachową, specjalistyczną opieką.

Proponowane produkty