Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Poznań

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff połączona została z usługą opieki pielęgnacyjnej oraz terapią ruchową. Osoby starsze i chore, które posiadają zaburzenia poruszania się znacząco odczują zmiany dzięki naszym produktom. Szeroki asortyment jest w stanie dostosować się do wszelkich problemów z którymi zmagają się nasi Pacjenci. Wykwalifikowany sztab terapeutów jest natomiast odpowiedzialny za ciepłe i cierpliwe podejście do każdego klienta i pomoc w powrocie do dawnej sprawności fizycznej.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego wyposażona jest w usługę transportu pod drzwi domu klienta. Obsługujemy aż trzy miejscowości w tym Wielkopolskie. Miastem do którego dostarczamy sprzęt jest Poznań. Transport na terenie tego miasta jest całkowicie darmowy. Dowóz dostępny jest również do pobliskich miejscowości takich jak Swarzędz, Luboń, Mosina, Czerwonak, Tarnowo Podgórne, Komorniki, Kórnik, Dopiewo, Pobiedziska, Kostrzyn, Murowana Goślina, a także Suchy Las, Stęszew, Rokietnica, Buk, Puszczykowo i Kleszczewo. W takim przypadku transport wyceniany jest indywidualnie na podstawie stawki 1,5 zł za kilometr oraz długości trasy do pokonania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalnie zaprojektowane sprzęty medyczne i rehabilitacyjne

Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby z zaburzeniami poruszania się. Wymagają one odpowiedniego wsparcia w bliskiej osobie podczas spaceru, wyjścia do sklepu czy zwykłego chodzenia po domu. Odpowiednie przystosowane sprzęty takie jak balkonik oraz chodzik rehabilitacyjny są w stanie znacząco wspomóc naszych klientów i oddać im chociaż trochę samodzielności i niezależności. Dla osób z zaawansowanymi zaburzeniami ruchu najbardziej pomocne mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która jest idealnie przystosowana do rekonwalescencji po operacjach stawu kolanowego i biodrowego.

Pacjenci leżący wymagają dodatkowej opieki oraz specjalistycznego sprzętu. Asortyment w naszym sklepie jest odpowiednio dostosowany do potrzeb chorych w stanie leżącym. Jednym z najbardziej polecanych produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które wspomaga zarówno terapeutę jak i osobę ćwiczącą. Nasz sprzęt wyposażony jest również w podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który gwarantuje stały dostęp do odpowiedniego poziomu powietrza.

Zobacz również:

Proponowane produkty