Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Rawicz

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff czeka na Ciebie wiele wysokiej jakości urządzeń dedykowanych Pacjentom, którzy ze względu na swój stan zdrowia wymagają specjalistycznej opieki. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz między innymi wózek ortopedyczny, łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu czy też podnośnik Pacjenta. Każdy ze sprzętów wypożyczysz w atrakcyjnej cenie, bez konieczności wpłacania kaucji. Naszym klientom oferujemy także transport zamówienia na terenie województwa wielkopolskiego, pomoc w jego wniesieniu do domu lub mieszkania oraz montaż.

Mieszkańców Rawicza i okolic, np. Bojanowa, Jutrosina, Miejskiej Górki czy Pakosława zachęcamy do skorzystania z możliwości dowodu wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w cenie 2 zł za każdy kilometr. Odległość liczona jest od Poznania. Co więcej, w MediStuff zapewniamy transport na terenie całego powiatu rawickiego oraz województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów kosztów dostarczenia zamówienia pod wskazany adres.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Z myślą o Pacjentach wymagających nieustannej i kompleksowej opieki w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego znalazły się dziesiątki specjalistycznych propozycji, pozwalających na zapewnienie choremu bezpieczeństwa i komfortu. W przygotowanej ofercie czeka na Ciebie między innymi koncentrator tlenu, który wzbogacono o dodatek butelki, miernika przepływu tlenu czy system organizacji pracy, oraz podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji z akumulatorem i pilotem sterującym. Urządzenie posiada pasy i przyciski bezpieczeństwa. W MediStuff posiadamy także ssak medyczny.

Osoby w trakcie rehabilitacji mogą być zainteresowane wynajmem profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego sterowanego elektrycznie, chodzika rehabilitacyjnego z hamulcami ręcznymi lub szyny CPM z pilotem i miękkimi podkładkami pod nogi. Każde z urządzeń gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Na życzenie klientów nasz zespół udziela również bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych. W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz dodatkowo wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny i balkonik, umożliwiające Pacjentowi samodzielne i wygodne poruszanie się po domu i poza nim.

W MediStuff wypożyczamy także elementy wyposażenia pokoju Pacjentów, podnoszące jakość jego życia i zapewniające wygodę w tak ciężkim okresie. Zachęcamy do wynajęcia materaca przeciwodleżynowego rurowego, pozwalającego na uniknięcie podrażnień spowodowanych zbyt długim brakiem ruchu. Obłożnie chore osoby mogą być zainteresowane krzesłem toaletowym na kółkach lub krzesłem toaletowym stacjonarnym, które zostały wyposażone w higieniczne wiaderka. Polecamy również umieszczenie w pokoju stolika przyłóżkowego, na którym można przechowywać np. koncentrator tlenu.

Proponowane produkty