Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Słupca

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na miejsce zamieszkania mogą mieć utrudniony dostęp do profesjonalnych urządzeń niezbędnych w odzyskiwaniu zdrowia i sprawności. W przygotowanej ofercie znajdziesz wózek specjalistyczny, stolik przyłóżkowy, szynę CPM, koncentrator tlenu oraz wiele innych propozycji, które możesz wynająć w przystępnej cenie i bez ukrytych kosztów. Nasz zespół zapewnia transport sprzętu do domu Pacjenta, jego wniesienie i montaż. Zapraszamy także do skorzystania z bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Jeśli nie masz możliwości osobistego odbioru drobnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w naszym oddziale w Poznaniu lub Koninie, zachęcamy do skorzystania z opcji transportu zamówienia już za 2 zł za kilometr. Dowóz obejmuje Słupcę i okoliczne miejscowości, w tym Zagórów, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz czy Strzałkowo, oraz inne miasta i wsi w powiecie słupeckim. Dodatkowo oferujemy dowóz na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dokładna wycena jest przedstawiana w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wśród propozycji dostępnych w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz profesjonalne urządzenia dedykowane odzyskiwaniu sprawności po urazach i operacjach kończyn dolnych i górnych. Każde z nich zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń. Pacjentom, którzy wymagają regularnych treningów pod okiem fizjaterapeuty, możemy zapewnić łożko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, chodzik rehabilitacyjny z pojemnym koszem i solidnymi uchwytami oraz szynę CPM. W przygotowanej ofercie nie zabrakło także stabilnego podnośnika Pacjenta z dodatkiem pasów i przycisków bezpieczeństwa.

Osoby obłożnie chore, wymagające nieprzerwanej i kompleksowej opieki, mogą być zainteresowane wynajmem ssaków medycznych z filtrem antybakteryjnym i pojemnikiem oraz koncentratora tlenu. Proponowane urządzenie jest wyposażone w system organizacji pracy, butelkę, wygodną rączkę i kaniule nosową oraz gwarantuje ciagłą dostawę powietrza o zwiększonym stężeniu tlenu. Zachęcamy również do wypożyczenia stolika przyłóżkowego, krzesła toaletowego stacjonarnego i krzesła toaletowego na kółkach, pozwalających na zwiększenie samodzielności i podniesienie jakości życia Pacjentów.

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz także materac przeciwodleżynowy rurowy z dodatkiem pompy z funkcją regulacji ciśnienia, który jest idealną propozycją dla Pacjentów, którzy z powodu stanu zdrowia mają ograniczone możliwości wstawania. Z kolei osobom, którym samodzielne poruszanie się sprawia problem, możemy zapewnić wózek ortopedyczny ze zdejmowanymi podłokietnikami i podnóżkami, wózek specjalistyczny z dwoma systemami hamulców oraz balkonik wzbogacony o antypoślizgowe nakładki, nóżki z funkcją regulacji i gumowe rączki.

Proponowane produkty