Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Śrem

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach i ich bliskich, którzy chcieliby zagwarantować chorym jak najlepszą opiekę w trakcie rekonwalescencji. W przygotowanej ofercie znajdziesz między innymi łóżko rehabilitacyjne, szynę CPM, koncentrator tlenu czy nawet krzesło toaletowe na kółkach, pozwalające zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas choroby. W MediStuff zapewniamy dodatkowo transport, wniesienie wypożyczonego sprzętu i jego montaż w domu Pacjenta. Dodatkowo udzielamy bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

W MediStuff dowozimy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny na terenie powiatu śremskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. Mieszkańcom Śremu i okolicznych miejscowości, w tym Dolska, Książa Wielkopolskiego i Brodnicy, oferujemy transport zamówienia już w cenie 2 zł za każdy kilometr liczony od naszego oddziału lokalnego w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie w celu poznania dokładnej wyceny dowozu pod wskazany adres.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff posiadamy przede wszystkim wszelkie niezbędne urządzenia do poprawy lub odzyskania całkowitej sprawności po urazach i operacjach kończyn górnych, dolnych i kręgosłupa. W ofercie znajdziesz między innymi łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, chodzik rehabilitacyjny wyposażony w hamulce ręczne i solidne uchwyty oraz szynę CPM z pilotem i miękkimi podkładkami pod nogi. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi rehabilitacyjnemu Pacjent może dochodzić do siebie w zaciszu własnego domu pod okiem profesjonalnego fizjoterapeuty.

Oprócz specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego zapewniamy także urządzenia dedykowane obłożnie chorym osobom, wymagającym kompleksowej opieki. Takim Pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić koncentrator tlenu wyposażony w kaniulę nosową, system organizacji pracy i butelkę oraz ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym, który odprowadza nadmiar wydzielin. Zachęcamy również do wynajęcia krzesła toaletowego na kółkach lub krzesła toaletowego stacjonarnego, pozwalających na higieniczne i komfortowe załatwianie potrzeb fizjologicznych bez pomocy bliskich.

W wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz urządzenia stworzone z myślą o osobach, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Wśród dostępnych propozycji nie zabrakło wózka specjalistycznego, wózka ortopedycznego i balkonika. Posiadamy także sterowany pilotem podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji. Dodatkowo w MediStuff wynajmujemy gwarantujący wygodę leżenia materac przeciwodleżynowy rurowy oraz stolik przyłóżkowy, na którym możesz przechowywać koncentrator tlenu lub inne niezbędne przedmioty, np. przyjmowane przez Pacjenta leki.

Proponowane produkty