Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Środa Wielkopolska

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, w której znajdziesz między innymi łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy rurowy, szynę CPM, koncentrator tlenu i wiele innych propozycji, dzięki którym zagwarantujesz Pacjentowi bezpieczeństwo, komfort i odpowiednią opiekę. W MediStuff zapewniamy dostarczenie wypożyczonego sprzętu pod wskazany adres oraz jego bezpłatne wniesienie i montaż. Co więcej, nasz zespół na życzenie klientów udziela darmowych porad fizjoterapeutycznych.

W MediStuff dostarczamy wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny z oddziału lokalnego w Poznaniu do Środy Wielkopolskiej i okolicznych miejscowości, w tym Dominowa, Krzykos, Zaniemyśla i Nowego Miasta nad Wartą, już za jedyne 2 zł za kilometr. Co więcej, zapewniamy transport nie tylko na terenie powiatu średzkiego, ale także całego województwa Wielkopolskiego. Dokładna wycena dowozu jest dokonywana w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz przede wszystkim profesjonalne urządzenia, których zadaniem jest zapewnienie Pacjentowi nie tylko odpowiedniej opieki, ale także bezpieczeństwa. Dostępny w naszej ofercie koncentrator tlenu z kaniulą nosową, systemem sygnalizacji pracy czy butelką dedykowany jest przede wszystkim osobom chorym, które ze względu na stan swojego zdrowia wymagają nieprzerwanej dostawy powietrza ze zwiększonym stężeniem tlenu. Wynajmujemy również ssak medyczny, stolik przyłóżkowy oraz podnośnik Pacjenta.

Poza wypożyczeniem odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego warto rozważyć wynajęcie mebli i innych elementów wyposażenia pokoju Pacjenta, pozwalających na zagwarantowanie mu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Polecamy przede wszystkim materac przeciwodleżynowy rurowy z funkcją regulacji ciśnienia, który skutecznie zapobiega powstawaniu bolesnych podrażnień spowodowanych zbyt długim leżeniem. Obłożnie chorym osobom z chęcią dostarczymy krzesło toaletowe na kółkach lub krzesło toaletowe stacjonarne wyposażone w higieniczne wiaderka.

Z myślą o kompleksowej opiece Pacjentów w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz ssak medyczny, czyli urządzenie odprowadzające nadmiar wydzielin, wzbogacone o filtr antybakteryjny i końcówkę oddsysającą. W asortymencie posiadamy również koncentrator tlenu dedykowany osobom, które wymagają nieprzerwanej dostawy powietrza o jego zwiększonej zawartości. Sprzęt posiada system regulacji pracy i miernik przepływu tlenu. Zapewniamy także stolik przyłóżkowy, na którym możesz trzymać oba urządzenia i inne przedmioty, które Pacjent chciałby mieć w zasięgu ręki.

Proponowane produkty