Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Swarzędz

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz szereg profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia pokoju Pacjenta, pozwalających na zwiększenie jego komfortu i podniesienie jakości życia w tak wymagającym okresie. Wśród przygotowanych propozycji nie zabrakło chodzika rehabilitacyjnego, materaca przeciwodleżynowego rurowego, koncentratora tlenu czy nawet krzesła toaletowego na kółkach, które możesz wypożyczyć w przystępnej cenie. W MediStuff nie tylko nie pobieramy kaucji, ale także zapewniamy transport, wniesienie oraz montaż wybranego sprzętu w domu Pacjenta.

Wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dowozimy na terenie powiatu poznańskiego oraz całego województwa wielkopolskiego. W przypadku transportu do Swarzędza i okolicznych miejscowości, w tym Lubonia, Mosiny, Czerwonaku, Tarnowa Podgórnego, Komornik, Kórnika, Dopiewa, Pobiedzisk, Kostrzyna, Murowanej Gośliny, Suchego Lasu, Stęszewa, Rokietnicy, Buku, Puszczykowa czy Kleszczewa, stawka za transport wynosi jedyne 2 zł za każdy kilometr jednak nie mniej niż 30 zł. Odległość liczona jest od naszego oddziału lokalnego w Poznaniu. Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny dowozu sprzętu!

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oferuje Ci wysokiej jakości urządzenia, dzięki którym na nowo odzyskasz lub poprawisz sprawność kończyn dolnych, górnych lub kręgosłupa po ich urazie bądź operacji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy przede wszystkim łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny oraz szynę CPM, pozwalające na wykonywanie odpowiednich ćwiczeń pod okiem profesjonalisty. Nasz zespół z radością udzieli Ci również darmowych porad fizjoterapeutycznych. W przygotowanym asortymencie nie zabrakło także podnośnika Pacjenta.

Osobom obłożnie chorym, które wymagają nieustannej opieki, jesteśmy w stanie zapewnić ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym oraz koncentrator tlenu. Sprzęt jest wyposażony w miernik przepływu tlenu, wygodną rączkę, butelkę, kaniulę nosową oraz system sygnalizacji pracy. W dostępnym asortymencie znajdziesz również krzesło toaletowe stacjonarne z łatwo demontowalnym wiaderkiem z klapą oraz krzesło toaletowe na kółkach z wyjmowanym wiaderkiem i wygodnym oparciem. Znakomitym pomysłem jest również wyposażenie pokoju Pacjenta w prosty stolik przyłóżkowy.

W wypożyczalni sprzętu medycznego czeka na Ciebie szereg propozycji dedykowanych Pacjentom z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Dla takich osób przygotowaliśmy między innymi wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny oraz balkonik, dzięki którym odzyskają odrobinę samodzielności. Nie zapomnij także o zapewnieniu odpowiedniego materaca przeciwodleżynowego rurowego, który wypożyczysz w MediStuff w bardzo atrakcyjnej cenie, gwarantującego komfort leżenia oraz skutecznie zapobiegającego występowaniu bolesnych podrażnień i otarć.

Proponowane produkty