Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Szamotuły

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff połączona została z innowacyjnymi usługami terapii ruchowej oraz opieki pielęgnacyjnej. Zestawy naszych urządzeń, które zostały specjalnie zaprojektowany, aby wspomóc i odciążyć osoby starsze, jak i chore. Wykwalifikowany sztab terapeutów poprowadzi każda rehabilitacje z ciepłem i cierpliwością, tym samym pomagając w powrocie do dawnej kondycji. Doświadczony zespół pracowników odpowie na każde pytanie i doradzi w sprawach odpowiedniego sprzętu i akcesoriów.

Transport z wypożyczalni sprzętu medycznego do domu pacjenta działa na terenie, aż 5 województw w tym Wielkopolskiego. Szamotuły są miastem, które obsługujemy z dostawami z Poznania. Działamy również na terenie pobliskich miejscowości takich jak Wronki, Pniewy, Duszniki, Kaźmierz, Ostroróg czy Obrzycko. Indywidualnie wyliczony koszt transportu wykonywany jest według danych odnośnie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt, który polepszy jakość życia naszych Pacjentów

Naszymi klientami bardzo często są osoby starsze i chore, które wymagają dodatkowej opieki podczas każdorazowych spacerów, a nawet podczas zwykłego chodzenia po domu. Inteligentnie zaprojektowany sprzęty takie jak chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik będą dodatkowym wsparciem, oraz zapewnią stabilność podczas każdorazowych wypraw. Dla pacjentów z bardziej zaawansowanymi zaburzeniami poruszania się pomocne stają się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, niezbędna po operacjach stawu kolanowego oraz biodrowego.

Pacjenci w stanach leżący wymagają dodatkowej opieki oraz specjalistycznego sprzętu. Bliscy, którzy czuwają nad osobami chorymi bez możliwości samodzielnego poruszania się muszą być nie tylko silną fizycznie, ale i psychicznie. Aby w miarę możliwości pomóc i wesprzeć naszych klientów, a także ich rodziny gwarantujemy odpowiednio dostosowany sprzęt do stanów leżących. łóżko rehabilitacyjne inteligentnie pomaga podczas każdorazowej terapii ruchowej. Powrót do dawnej kondycji fizycznej lub stymulacja nieużywanych mięśni i stawów jest niezwykle ważna. Bardzo pomocnymi narzędziami będą również podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który gwarantuje stały dostęp do odpowiedniego poziomu powietrza.

Proponowane produkty