Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Trzcianka

MediStuff jako wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła swoje usługi z rehabilitacją oraz opieką pielęgnacyjną. Naszym głównym celem jest pomoc i wsparcie dla osób chorych, starszych, a także ich opiekunów. Specjalnie zaprojektowany sprzęt dostosowuje się do wymagań klienta i odpowiednio dba o jego zdrowie oraz komfort. Wykwalifikowany sztab terapeutów pomoże w powrocie do dawnej kondycji fizycznej, dzięki terapii ruchowej.

Dostawy z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego kursują na terenie aż 5 województw, w tym Wielkopolskiego. Trzcianka jest miastem, które posiada dostępne usługi transportu MediStuff z Poznania. Dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości takich jak Czarnków, Krzyż Wielkopolski, Wieleń, Drawsko, Lubasz czy Połajewo. Indywidualna cena transportu wyliczana jest na podstawie stawki 2 zł za kilometr oraz długości trasy do pokonania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dla naszych Klientów

Osoby starsze i chore dość często skarżą się na problemy z chodzeniem. Zwykłe wyjście na spacer czy wyprawa do sklepu stają się dużym wyzwaniem. Aby ułatwić naszym klientom dalekie i bliskie podróże proponujemy chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, który zapewni niezawodną stabilizację i oparcie. Dla osób z bardziej zaawansowanymi zaburzeniami poruszania się proponujemy wózek ortopedycznego, wózek specjalistycznego, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach, a także szynę cpm, niezastąpioną po operacji stawu biodrowego oraz kolanowego.

Pacjenci w ciężkich stanach leżących wymagają dodatkowej pomocy i specjalistycznego sprzętu. Dla nich polecamy najbardziej łóżko rehabilitacyjne, które świetnie wspomaga zarówno terapeutę, jak i samego ćwiczącego podczas terapii ruchowej oraz stymulacji mięśni czy kości. Innymi również polecanymi sprzętami w takich stanach są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który gwarantuje ciągłe dostarczanie powietrza.

Proponowane produkty