Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Trzcianka

MediStuff jako wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła swoje usługi z rehabilitacją oraz opieką pielęgnacyjną. Naszym głównym celem jest pomoc i wsparcie dla osób chorych, starszych, a także ich opiekunów. Specjalnie zaprojektowany sprzęt dostosowuje się do wymagań klienta i odpowiednio dba o jego zdrowie oraz komfort. Wykwalifikowany sztab terapeutów pomoże w powrocie do dawnej kondycji fizycznej, dzięki terapii ruchowej.

Dostawy z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego kursują na terenie aż 5 województw, w tym Wielkopolskiego. Trzcianka jest miastem, które posiada dostępne usługi transportu MediStuff z Poznania. Dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości takich jak Czarnków, Krzyż Wielkopolski, Wieleń, Drawsko, Lubasz czy Połajewo. Indywidualna cena transportu wyliczana jest na podstawie stawki 1,50 zł za kilometr oraz długości trasy do pokonania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dla naszych Klientów

Osoby starsze i chore dość często skarżą się na problemy z chodzeniem. Zwykłe wyjście na spacer czy wyprawa do sklepu stają się dużym wyzwaniem. Aby ułatwić naszym klientom dalekie i bliskie podróże proponujemy chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, który zapewni niezawodną stabilizację i oparcie. Dla osób z bardziej zaawansowanymi zaburzeniami poruszania się proponujemy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, niezastąpioną po operacji stawu biodrowego oraz kolanowego.

Pacjenci w ciężkich stanach leżących wymagają dodatkowej pomocy i specjalistycznego sprzętu. Dla nich polecamy najbardziej łóżko rehabilitacyjne, które świetnie wspomaga zarówno terapeutę, jak i samego ćwiczącego podczas terapii ruchowej oraz stymulacji mięśni czy kości. Innymi również polecanymi sprzętami w takich stanach są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który gwarantuje ciągłe dostarczanie powietrza.

Proponowane produkty