Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Turek

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Medistuff oraz rehabilitacja, wraz z opieką pielęgnacyjną pomaga oraz wspiera zarówno osoby starsze jak i chore. Nasi klienci otrzymują wysokiej klasy sprzęt, który indywidualnie dopasowują się do potrzeb. Wyszkolony i profesjonalny sztab terapeutów pomaga w stymulacji nieużywanych mięśni i stawów, a także wspiera w powrocie do dawnej kondycji.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego udoskonalona o możliwość transportu rozrosła się znacząco. Kursujemy na terenie aż 5 województw, w tym Wielkopolskiego. Nasz magazyn w Koninie obsługuje Turek oraz okoliczne miejscowości takie jak Dobra, Tuliszków, Brudzew, Kawęczyn, Malanów, Przykona i Władysławów. Koszt dostawy obliczany jest indywidualnie na podstawie danych odnośnie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakość

Naszymi klientami najczęściej są osoby starsze i chore, które wymagają dodatkowej pomocy lub wsparcia podczas codziennych czynności, które sprawiają im kłopot. Aby zagwarantować większą stabilność i równowagę polecamy chodzik rehabilitacyjny, a także balkonik. Natomiast przy znacznie większych zaburzeniach ruchu odpowiedniejsze będą sprzęty takie jak wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która pomaga w problemach pooperacyjnych kolana i biodra.

Bliscy osób w stanach leżących często wymagają wsparcia i odciążenia. Opieka nad takimi Pacjentami wymaga nie tylko siły fizycznej, ale też psychicznej. Niezwykle pomocne okazuje się łóżko rehabilitacyjne, które wspomaga zarówno ćwiczącego jak i rehabilitanta. Sprzętami, które zapewnią większy komfort życia są również podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który gwarantuje ciągły dostęp do odpowiedniego poziomu powietrza. Wsparcie i pomoc osobom chorym i cierpiącym jest naszym głównym celem, który staramy się spełniać jak najlepiej.

Proponowane produkty